monna ja tema lapsed
About Me
Age: 41
Location: Tartu
Zodiac Sign: vähk
Likes
Käsitöö - siin on minu jaoks tähtsamaks märksõnaks eelkõige taaskasutus, olgu selleks siis kas kommipaberid, plekkpurgid, T-särgid, reklaamlehed, munakarbid jne jne jne.

Juba paarkümmend aastat olen ma kogumise pisikuga nakatanud, õigemini lausa haigeks jäänud :) - kogun pildistatud loomadega, lindudega ja teiste fauna esindajatega postkaarte (neid on mul ca 8000) ja taskukalendreid (neid on mul ca 3000). Meeldib teha üle maailma kaardivahetusi, sh Postcrossing. See on teema, kus mul juttu jätkub kauemaks ...

Kokkamine on ka üks minu lemmiktegevustest, kuigi viimasel paaril aastal ei ole ma enam nii tubli olnud :). Aga siinses blogis saab ka kokkamisel olema õpris tähtis osa!
Dislikes

Link
Maagi susserdamised
Pereklubi - üks ütlemata mõnus koht ja seltskond!
Postcrossing
Minu kaardid vahetusteks
Minu taskukalendrid vahetusteks
SIIA lisan oma leitud ideede lingid
Tigramiehted blogi
Heli blogi
Buffini tegemised
Huvitavad taaskasutusideed laiast maailmast
Ehalille tegemised
MINU KOKANDUSALASED LINGID
Ly nokitseb - õpetused ja puha

Quote
Elu - see on üks pidev liikumine paremuse poole!
Archive
Viimased postitused
Veebruar 2012

Currently

Reading
Kuna paberil olevat kirjandust loen viimasel ajal harva, siis seda enam loen ma arvutis. Olen avastanud enda jaoks mitmed huvitavad blogid, millel hoian silma peal. Samuti enne kui ma võtan kätte mõne käsitööraamatu, otsin ma mustreid, ideid arvutist.

Last Movie

Listening to

monna ja tema lapsed
Mina olen monna. Käsitöös on minu jaoks peamiseks märksõnaks taaskasutus. Ning mis siin salata - teiste käsitööd armastavate inimeste blogide vaatamine, ideede kogumine võtab ka ikka väga palju aega :)
05 Veebruar 2012
Värvispekter


Kuude värvid on järgmised:
01 - jaanuar- valge nagu lumi (sibulavõrk)
02 - veebruar - punane nagu armastus
03 - märts - lilla nagu esimene krookuseõis lumest piilumas
....

Sain valmis veebruarikuu töö - mobiilikott

Heegeldasin mobiilikoti tumepunasest kahekordsest maavillasest lõngast. Kui omajagu kotte olen viimasel ajal teinud paksemast akrüüllõngast ja ühekordsete sammaste ridadega, siis seekord otsustasin teha meie külmadesse ilmadesse sobivamast materjalist - maavillasest ja kinnissilmustega. Koti mõõtmed on 6,5 x 12 cm. Minu telefonile Samsung GT S5830 on nii mõnusalt tihedalt ümber ja täpselt paras . Ülemisel äärel kettsilmustes kaarte rida (olen seda kasutanud väga paljudel oma viimase aja töödel ääre viimistlemisel, nii et ütleks, et olen selle 3 kettsilmusega äärekaared enda "märgiks" võtnud). Peale heegeldasin kahe tasapinnaga lille samast lõngast. Lille kaunistasin keskelt tavaliste helmestega.

Aga mobiilikotte on mu viimasel ajal tehtud omajagu:

Selle valge tegin täna hommikul, samuti maavillasest lõngast ja lill keskelt kaunistatud helmestega. See on nüüd tsipa kitsam, seega sobib pigem veidi vanemat tüüpi telefonidele.

See kott sai valmis juba jaanuari keskel (ühe pikema autosõidu ajal heegeldatud), kuid nüüd õmblesin juba suvel tehtud lille peale

Nüüd need kolm naiselikku mobiilikotti üheskoosJaanuaris tegin ühe teise pikema autosõidu ajal tumepruuni mobiilikoti, kuid selle peal katsetasin, kuidas oleks klapiga mobiilikott. Eks ta ju ole hirm, et kui võtad lahtise kotikesega telefoni välja valepidi, siis võib see välja lupsata ... Ütleks, et klapi mõte on päris hea . Kinnituseks sai suur puidust valge nööp.

Samas need mobiilikotid on ka soovi korral müügiks - 4 €/tk
monna posted @ 19:41 - Link - kommentaarid110390 visits