Halastajaõde
Halastajaõde
Kui süsti tegemise kõrvalt aega üle jääb, siis vahel õmblen :)
24 September 2010
Minu viimasest sissekandest on möödas juba rohkem kui aasta. Täitsa uskumatu kui püsimatu ma ikka olen. Alustasin blogimist kui kool hakkas lõppema ning tööle läksin. Arvasin, et mul on töö kõrvalt aega ka käsitööga tegeleda. Noo valesti arvasin. Tegelikult olen viimase aasta jooksul ikka mõne asja õmmelnud, aga arvan, et ei oleks aus siia vanu asju üles riputada, vaid pigem ikka uusi.

Nüüd ma enam haiglas süsti ei tee, vaid olen hoopis kodune. Noo põhjust, miks kodune olen, ei ole just raske arvata. Eriti veel kui minu meetrist taljet näha. Ülemus juba kommenteeris, et noortele õdedele peaks rohkem ületunde panema, siis ei oleks neil kodus aega lapsi teha. Ilmselt ei olnud minul veel piisavalt ületunde.... Igatahes olles nüüd kodus, alustan blogimist uue hooga. Loodan, et seekord õnnestub see produktiivsemalt.

Sain ema käest hästi pehmeid albaka lõngasid. Need olid tal kusagilt järgi jäänud, nii et igat värvi oli vaid väike kerake. Sellepärast said ka kõik asjad triibulised. Lõpuks jäigi ainult ühest lõngast järgi rohkem kui 30cm jupike. Tegelikult oli täitsa tore nii pisikesi asju kududa, hästi kiiresti läksid. Muidugi sokkide kudumine oli paras pusserdamine, ei ole just lihtne sokki kududa kui igal vardal on vaid 6 silma. Nii siis valmisidki hästi triibulised kampsun, müts, sokid ja kindad.Seekord siis pildistatud ilma modellita. Kuid loodan, et paari nädala jooksul kavatseb ta ikka sündida. Eks siis ole näha, kuidas need asjad ühe pisikese inimese selga passivad.


Et meie peres puudusid voodiriided, mis oleksid sobilikud ühele pisikesele noormehele, siis olin sunnitud ise õmblema mõningad linad ja tekikotid.Tegelikult ei tahtnud ma üldse uhkustada oma voodipesu õmblemise oskustega, sest seda oskavad vist kõik. Vaid tahtsin hoopis näidata kangast, millest said tekikotid. Mulle ei meeldi üldse, et kaubanduses on kõik beebide asjad kas roosad või helesinised. Aga vot selline laste kangas meeldib mulle küll.


Halastajaõde posted @ 11:45 - Link - kommentaarid (7)
012405 visitors