Ruta käsitööd
Ruta käsitööd
Ma vajan käsitööd nagu õhku
09 November 2011
Täna oli Karpe Diem!
Tegelikult "täna" on nüüd pisut liialdus, sest ma tegin neid ikka päris mitu "diem". Ehk siis mitu päeva.
From Jõulud 2011


Otsisin seda oma stiili. Kuigi mulle tohutult meeldivad need roosad täpilised, siis minu karbid jäävad ilmselt need musta kaanega.
From Jõulud 2011


Milline kohutav peavalu on leida musta paberit. Ükskõik millist, kas siis A4 või mingit pakkepaberit. Lõppeks leidsin Kaubamaja kingituste pakkimise osakonnast ja lahke müüja müüs mulle oma viimase musta pakkepaberi ära. See oli neil endal kasutuseks mõeldud, aga andis mulle. Ma nii liigutatud.

Muidu oleks jäänud sellised tapeedimustrilised.
From Jõulud 2011


Ja neidki mustreid tuli ise välja printida.
See oli ka üks pikk kolgata tee. Mitu õhtut guugeldasin (see pidigi nüüd täitsa eestikeelne sõna olema) ja otsisin "scrapbook paper" ja muud sellesarnast. Lõppeks leidsin ühe vahva koha kus oligi free download - scrapbook paper sets. Sealt sai palju ilusaid. Aga tindiprinterist hakkab hale, kui lased lehed mustast tindist lausa märjaks.

Karbid ise voltisin paksust papist, mille ma lõikasin Säästumarketist koju lohistatud pappkastidest. Ja siis kleepisin erinevate paberitega üle.
Nüüd vaja veel leiutada sisu - kas panna musta sametit või krõbistada siidipaberit sisse...

Aga sedasi nad "juveelidele" koduks võiks ju passida küll.
From Jõulud 2011


***
Seega jõulud pressivad täiega peale. Mul on tunne, et iga aasta aina varem ja varem. Dekaadi pärast pakime juba jaanipäeval mummulisi sokke krepppaberisse...
Ruta posted @ 15:05 - Link - kommentaarid (3)
192088 visitors