Ruta käsitööd
Ruta käsitööd
Ma vajan käsitööd nagu õhku
29 August 2011
See oli juba kevadel kui sorteerisin oma kangavarusid ja oleks äärepealt taaskasutusse saatnud ühe libeda-langeva-edeva kanga. Mitte ei suutnud välja mõelda, mida sellest _endale_ teha. Siis aga nägi seda muusik ja tundis selles kohe ära oma esinemissärgi.
Oi milline piin on lõigata, õmmelda sellist kangast mis sõna otseses mõttes jookseb eest ära. See tuleb laua külge kleepida, et saaks lõike välja lõigata. Õnneks on laps suure laua mingi moosi või jogurtiga ikka kokku määrinud, seega kleebib hästi.

Järgmine "mission impossible" - leida meeste lõikeid! Burdades on meestele vist ühes numbris aastas ja siis ka mingid tankpüksid ja sirgelt otsapandud varrukatega jakk. (sama absurdne minu jaoks kui teki lõige!)
Mis siis muud üle jääb kui võtta vana särk, lõigata täpselt õmblusi mööda tükkideks ja olemas.
Täna just tegin juba teise artistisärgi selle sama lõike järgi.
Pildid on praegu ainult eelmisest.

From Käsitöö 2011


From Käsitöö 2011


Viimane teema - nööbid. Hullult ajab närvi kui ainult nende pärast peab poodi minema. Kallasin siis oma nööbivarud lauale ja leidsin peotäie erivärvi särginööpe. Ja ma ei tea mis karmavõlg mul tasutud oli, aga täpselt särgi värvides nööpe ja nii nad suvalises järjestuses särgi ette ka said.
Väga tähelepanelik vaatleja näeb siit pildilt nööbid ära:
From Käsitöö 2011


Uuest särgist ja ka seelikust mis sama soojaga tütrele sai tehtud tuleb juttu siis kui on jälle fotografeerimisilma oodata. Seniks õmblen-heegeldan edasi.
Ruta posted @ 22:43 - Link - kommentaarid (3)
192088 visitors