Ruta käsitööd
Ruta käsitööd
Ma vajan käsitööd nagu õhku
09 November 2010
Hõbedaselt traadilt liikusin kuldse traadi peale ja muudkui väänasin. Helmeste paiknemine kujuneb töö käigus. Ja ma muudkui punusin ja sättisin ja isegi konksu väänasin ja haamerdasin ise ja...
From Ehted - Sügis 2010


Ja siis äkki vaatan, et mu ilus sümmetriline muster moodustab üsna labiilselt naeratava näo. Alguses ma ei pannud tähele aga nüüd ma muidugi muud ei näegi.
From Ehted - Sügis 2010


Aga olgu, need kõrvarõngad saavad nimeks Halloween Pumkins ja sobivad veidrat huumorit armastavale kandjale.

Edasi liikusin vase suunas. Nüüd teadsin juba jälgida, et türkiisi-swarovskid jälle "smailiks" ei moodustuks.
From Ehted - Sügis 2010


From Ehted - Sügis 2010


Hrjutamine teeb meistriks. Ma tahaks kohutavalt teada millal!? Sest kogu see harjutamine neelab nii meeletult 0,4mm traati, et seda peaks juba igas supermarketis tokkidena müüdama - ma ostaks mitu Säästökerä!
Vasksete käkerdiste puhul on ilmselt ka naaatu-naatukene näha, et tegemist on veidi pehmema (soft) traadiga, seega töö ei ole NII "must" kui eelmised. Aga no ruumi on. Arenemisruumi.

Nüüd aga need neetud fotod! Mu "valguskastis" on kaks 150w remondilampi pluss pealt valgustamas veel 100w-ne lamp - seal on selle valge taustaga juba nii kriiskavalt valge, et ma pean päikseprille kasutama kui ma seal käpuli fotografeerin. Ja mu pildid on ikka udused, säbrulised, "lumised"!?!
See krt ON selle neetud fotoka süü!
Selleks , et see olukord paraneks peaksin ma:
1. minema poodi
2. ostma uue fotoka

See aga on minu jaoks NII pikk tegevuste loetelu, et ma ei ole suutnud selle projektiga alustadagi. Mul on alati selliste "kohutavalt keeruliste" ülesannetega nii.
Niisiis ma jätkan edasi ilmselt veel 3 aastat pausideta vingumist teemal KUI halb fotokas mul on ja KUI häid pilte ma siis tegema hakkan kui....!!!

See kõlab nagu mu keskkoha ülekilode teema - ainuke tõsine ja järjepidev trenn mida ma teen on vingumine selle kallal, kui rõvedalt kõht ripub üle püksivärvli. Ajaks see vähemalt naermagi - see annaks natukenegi lihastele ka koormust.
Ruta posted @ 20:33 - Link - kommentaarid (7)
192079 visitors