Ruta käsitööd
Ruta käsitööd
Ma vajan käsitööd nagu õhku
08 Veebruar 2010
Kuigi võib jääda mulje, et ma olen igasuguse käsitööga hüvasti jätnud, siis kaugel sellest. Tohutu tahtetriumf on ennast lihtsalt kokku võtta, et kroonikat blogida.
Eks omajagu rolli mängis ja mängib üks "projekt" mis sai eelmise aasta lõpupoole, 30-ndal oktoobril valmis.
From Mikk


Ja jällegi põhjust ka väikesemõõdulisi garderoobiesemeid jälle vorpida. Vajadus ajaski selleni, et vardad sisse ühele mõnusale pehmele bamboo-segu lõngale ja väikemees mõne rõivaeseme võrra rikkam jälle:
From Käsitöö 2010


From Käsitöö 2010


Siit on näha kui pehme!!
From Käsitöö 2010


Mütsi jaoks jäi ka parasjagu üle.
From Käsitöö 2010


Ühte värsket elluastujat on aga tohutult raske modelliks motiveerida. Seega tohutu väänlemise pealt tuleb ette kujutada kuidas omanikule uued rõivad meeldivad - aga ju siis on nendes mõnus püherdada.
From Käsitöö10


Küll aga tuleb oma käsitöö tegemise osas veidike ümberkorraldusi teha ja kududa tuleb nüüd sedasi:
From Käsitöö 2010


*****
Oh ja siis need pärlid! See haigus tuleb ja jääb surmani. Öötunnid on nüüd need kus köögilaud on lookas kastide ja vidinate all ja mina vaikselt pirruvalgel nokitsen, ise hinge kinni hoides, et kõrvaltoas tegeletaks võimalikult kaua magamisega.
Pildile on vähe püütud. Talv on nigel pildistamise aeg. Läheks õue lume taustal fotografeerima, aga näpp külmub päästiku külge kinni...
Ühed kõrvarõngad sai aknast tuleva valguse käes siiski pildile püütud.
From Ehted 2010


Ma nüüd uuel aastal püüan usinamalt oma tegemisti jäädvustada sest hurraa-hurraa - mul on nüüd normaalne hiir. Oi kuidas ma vihkasin seda "patja" siin läpaka peal nühkida!! Nüüd krõps-krõps, rull-rull... lausa lust.
Ja vanu "võlgu" on oi kui palju raporteerimata!
Ruta posted @ 13:42 - Link - kommentaarid (8)
192085 visitors