Ruta käsitööd
Ruta käsitööd
Ma vajan käsitööd nagu õhku
17 Veebruar 2008
Ma ei saa pildistamisega hakkama. Ja kuna tühja juttu ajada ei taha, siis ei saa kätetööst kah mingit jälge siia kroonikasse jätta.
Alles hiljuti sain üle suurimast kudumisviirusest kus tuli jälle toodangut nagu vändrast saelaudu ja nüüd siis ei saa näppe pärlitest eemale! Miks kõike korraga teha ei saa?

Aga niikaua kui kevadvalgust ei tule, niikaua mina pildistamisega hakkama ei saa. Ma ei tea mida oli mul täna vaja muneda, et ei taibanud päevapäikest tabada no ja siis videvikus oli vaja veel väriseva käega paar abitut kaadrit plönnida. Järgmine võimalus pilte teha on heal juhul kahe nädala pärast. Valgel ajal ollakse ju tööl. Ja kuniks kodutuppa stuudiot ei ehita, siis välklambi leiutaja võib oma töö asjatuks kuulutada, sest seebikarbi välku mina ei tunnista!

Pärlimajanduses inspireerib aga juba "kevadkollektsioon"... mõned esimesed pääsukesed:
See on varakevadine vihmatorm:


Siit tuleb juba suvevalgust:


Põrnikas ronib tärkava lehe alt välja:


Jää sulab...
.......

____________
Mis valemiga ma oma robinhuudi vesti ja uhke puhvvarrukatega musta mohäärjakikese mingi pildi peale saan? Isegi kui saaks tuppa mingi valguse siis pole tausta - valida on ainult koristamata mänguasjad või laokil köögikraam, triikimata riidehunnik ja kaootilised lõngakorvid...
Või pigem tuleks küsida, millal ma selle fotografeerimise kallal halamise ükskord lõpetan...
Ruta posted @ 21:33 - Link - kommentaarid (4)
192088 visitors