Ruta käsitööd
Ruta käsitööd
Ma vajan käsitööd nagu õhku
20 September 2007
Täna jälle terve õhtu loomepiinades ja tulemus null. Istusin oma fuksiaroosa lõng näpus, vardad püsti peos diivanisse ja olles kamminud läbi kõik oma kogutud mudelid ja mustrid, mida mul arvutis on rohkem kui Donald Trumpil raha, ei leidnud ma ikka MITTE MIDAGI.
Proovilapist võiks varsti varruka teha.

No mida paganat sellest fuksiaroosast teha... kangesti moodne võiks ju olla. Äkki kolmveerand kellukas varrukad, ehk puhvvarrukad.. eest lahti, eest kinni...APPI!

Ja mitte, et see ainuke agooniaallikas oleks. Ostsin nii mõnusast materjalist lõnga , et selle tahaks lausa suhu toppida! Koostis bambus ja soja - kuigi mulle jääb ilmselt surmani arusaamatuks kuidas saavad sellised olla lõnga koostisosad. Üks assotseerub pigem soolase kastmega, teine mingi toikaga, aga no nii pehmet ja siidist massi ei ole ma varem käes hoidnud.
Seis on muidugi sama, mis fuksiaroosa lõngaga - loomepiinade kõrgeim faas:

Võiks nagu mingi dsempri moodi asi tulla... lühike, pikem? millised varrukad, milline kaelaauk...mis muster? Masendav lihtsalt.

Ja ka sellega ei lõpe veel mu suluseisud. Nimelt sai juba kevadel nikerdama hakatud üht mohääri üllitist. Ja no pagan välja ei mõtle millised varrukad sellele vestikesele nüüd külge peaks tulema.


Ja juba suve lõpuks sain järjekordse seelikukese tehtud. Siiamaani käkras lõngakorvis, sest voodrit ma küll ei viitsi õmmelda. Ja pealegi oli mul loomulikult hädasti VEEL ühte roosat pitsist seelikut vaja. Nüüd vahin juba uute mustreid nagu mul neid vähe oleks.

Seljas demonstreerin siis kui vooder all ja seda ilmselt minu ettevõtlikkuse juures enne ülejärgmist jaanipäeva ei juhtu.

Ehteliinilt tuleb aga töid juba niipalju, et ei mina jõua neist enam oma surema hakkava vana känon-juustukesega pilte teha. Paar haledat kaadrit minu viimase aja "Suurest kunztist" küll...
Sügisesse kuuluvad jõhvikad
ja mustikad:

Ja pidulikuks sügisõhtuks indiaaniehe:


****
Ma selline pikaldase taibuga, kuid ometigi tahan tänada Nuputaja Katit tähelepanu eest, mida ma tema blogis pälvisin. Seda küll juba tükk aega tagasi.Sümpaatia on igastahes vastastikune. Ja veel tahaksin oma kaabut kergitada kindlasti alias Rohelise ja leili33 ees, kellede töid vaadates lähen alati inspiratsiooni ja hullu tegutsemistahet täis. Ja ehete maailmast on alias essi tööd mida alati küüsi närides ootan. Need on nagu teine dimensioon!

****
No aga mida ma sellest fuksiaroosast lõngast siis teen
Ruta posted @ 22:19 - Link - kommentaarid (7)
192065 visitors