Ruta käsitööd
Ruta käsitööd
Ma vajan käsitööd nagu õhku
03 Juuni 2007
Vähe sellest, et uus ravimatu haigus ainult tuure üles võtab ja ma ei jaksa ega viitsi enam pildistadagi kõike pärlividinaid mis tulevad, süvenevad ka vanad haigused. Ja jälle olen ma vahepeal vähemalt kilo lõnga koju tassinud. Oleks , et ma ükski kord teaksin, et mida ma ostetavast lõngast tegema hakkan. Pole õrna aimugi. Tavaliselt pole siis ka veel halli aimugi kui pool on juba valmis. No aga mida nad seisavad seal poe riiulis nii ilusad siis!!
Praegu piinlen sellistes loomepiinades, et peaks vist valuvaigisti neelama. See on lihtsalt talumatu kuidas ma ei mõtle välja mida teha kollasest puuvillasest niidist, siis türkiisi-petrooli karva egiptuse puuvillast ja fuksiaroosast akrüülist...
Foorumid kubisevad mustritest, juhenditest, piltidest, ideedest - ei mulle ei kõlba kohe ükski.

See-eest pärlikraami tuleb ikka ja jääbki tulema.
Kui erisuuruseid pärleid tamiili sisse mässida, saab päris romantilise tulemi:


Ma pole endiselt oma automaatkaamerale teravustamist selgeks suutnud teha. Aga tähelepanelikum vaataja märkab õunte ees uduseid kõrvakaunistusi.


Kevadel lumepallimarjad külge kasvatanud põõsad inspireerisid mind sellise kaelakatte tegemisele:


Üks järjekordne pärlitega kaunistatud panniküürimise nuustik (nagu mu isa seda nimetas) tuli ka värskelt heegelnõela alt. Pärlitega koos on ilusam küürida.


Tellisin viimati kogemata kaks pakki oranzikirjut helmesegu. Mõtlesin mis ma nendega niipalju teen!?


Ja traadile proovisin jälle pisut uuema tehnikaga läheneda.
Aitab tänaseks.
Neid tuleb juba nii palju, et ma ei jaksa enam neid halbu pilte neist teha. Pärlitest hakkab hale kui saamatu amatöör neid oma tillukese kaamerahakatisega sihib.
See k#¤%&¤di karp ei saa ju sellest ka aru, et päikese käes tuleb säri lühem võtta!!!
Kõik päevavalguses pildid on kärssanud ja välguga tehtud ülesähvatatud! Mida sa teed sellisega!?!??
Mõne võiks pulli pärast näiteks fotokalasse kommenteerimiseks panna. Ei saa - saidiliikmed teeksid kollektiivse harakiri.
Ruta posted @ 19:32 - Link - kommentaarid (6)
192088 visitors