Ruta käsitööd
Ruta käsitööd
Ma vajan käsitööd nagu õhku
17 Aprill 2007
Ma olen viimasel ajal pea koguaeg alustanud oma juttu halaga teemal kuidas pärlid on võtnud kogu mu elu. Ja ei ole täna ka mingi erand.
Üks suur meestekampsun ootab ainult kaeluse taga. Ja ootabki! Kusjuures niigi ülisuur asi, et ma niigi palju olen suutnud vardaid liigutada, et see kampsun nii kaugelegi saanud on.
Noh ilmajaam teatas , et läheb jälle külmaks, seega pole siin midagi kobiseda et suur suvi tuleb enne peale. Saab , saab selle kampsuni ka ükskord. Enne aga tähtsamad asjad - ehted!

Aga jah, ma pole elusees niipalju postkontori vahet käinud kui nüüd - tellitud pärlipakid vaja ju koju tassida. Viimase paki suurust\raskust arvestades ei ole sõna "tassima" üldse kohatu!
Ja ma ei teagi nüüd kas anda sellele kõigele alla või siiski otsida tugevate sõprade abiga võõrutust sellele sõltuvusele...
Aga kokkukraabitud kulinad tuleb ju ometigi ära tarbida!

Helmehaldja toodetega kursis olijad teavad küll neid rohelisi kasse - mul tuli nende kaasabil selline hullu ehtelooja unenägu:
Vaadates seda tulemust võiks pakkuda, et need kassid võiks mõnes araabia keeles näuguda. Siis oleks täismäng.

Aga kui teil juhtub kodus olema üks kitarriga mees, siis harutage ööhämaruses maha tema pillilt keeled - võrratu toormaterjal. Vaadatagu ainult kui kenasti hoiab kaela ümber võrru!

Ja kas vana hea klassika pole lihtsalt ilus!

Ja ikka jääb ju igal ehtetegijal jääke. Segatagu aga kõik kokku, pole hullu kui värvid karjuvad!


Ruta posted @ 22:47 - Link - kommentaarid (5)
192090 visitors