Ruta käsitööd
Ruta käsitööd
Ma vajan käsitööd nagu õhku
21 Veebruar 2007
Eile tegin oma elu töömahukama "käsitöö" vist.
Vaja läks:
1) Karbitäis erinevaid litreid ja väikeseid seemnehelmeid.
2) Üks idioot, kes hoidis pärleid, litreid lahtiselt kommikarbis
3) Seesama imbetsill, kes selle põrandale ümber kallutas.


Aga ma ei suuda ennast ära kiita ja imestada, sest mitte üht tsensuuri mittekannatavat sõna üle mu huulte ei lennanud. Milline enesevalitsus!

Aga kunztiinimene nagu ma olen nägin selles kohe sellist sundlavastust fotografeerimiseks, mida naljalt igapäev ei tee! Kui paljud on nõus oma pärlid kõik põrandale valama ja segi ajama, et teeks paar sätendavat klõpsu? Ah?
Üsna härg oleks kui laseks plakatimõõtu pildi teha?

Aga terve eilse õhtu ja mitu tundi tänasest päevast olen sorteerinud neid nüüd väikestesse kotikestesse. Töö on poole peal...

Pärlid ikka võtavad kogu hinge. Aga õnneks suudan siiski heegeldada ka. Palju ohutum. Kui lõngakerad kõrinal mööda põrandat laiali jooksevad, jõuab need ma pakun minutiga kokku korjata.
Seega minu ammu-ammu soetatud roosa, metallikniidiga lõng sai siis nüüd romantiliseks jakikeseks. Idee sain jälle ühelt pildilt, mille olen oma põhjatusse ideede albumisse salvestanud. Piinlikult sarnane sai. Vähe lasin oma fantaasial lennata.


Nööbiagoonia pole loomulikult kuskile kadunud. Ajutisi nööpe, mis tegelikult täitsa sobiks sinna ette, on (kurat võtaks) mul loomulikult ainult neli tükki. Pildi pealt ei saa aru, sest ma hoian hinge kinni aga muidu sellise nööbihõreduse puhul võib ülemiste nööpide vahelt detailideni tuvastada mu rinnahoidja mudelit ja alumiste nööpide vahelt saab lugeda kõhuvolte. Selliste paljastustega ma muidugi esinema ei lähe. Ja nagu ma kartsin, see sinder tsurgib - peaaegu täisvillane. Ei tea, ehk mõni pesupehmendaja aitab , või siis tuleb valget teesärki hakata all kandma. Niipalju siis minu püüdlusest naturaalseid materjale eelistada.
Ruta posted @ 23:13 - Link - kommentaarid (11)
192088 visitors