Ruta käsitööd
Ruta käsitööd
Ma vajan käsitööd nagu õhku
06 Mai 2007
Siin ta nüüd on, millest ma juba kuu või kauem olen halanud.


Mõnus puuvillane jäme lõng - nr 9 varrastega lasin. Säbruliste triipude jaoks oli vaja muidugi lõng ise teha. Katsu sa samajämedat sobivat leida.

Üliüldse kogesin jälle lõngakriisi just siis kui on kindel soov mingi kindla lõnga järele. Kampsunisaaja (pildilt on vast näha, et ma ei teinud seda endale) soovis tegelikult valget. Käisin läbi kõik lõngapoed lootes leida vähe jämedamat puuvillast valget.. Aga tuleb välja et see peab ikka püstihull olema kes vasta kevadet poest valget lõnga leida soovib. Tiba läikivat ja sutsu sätendavat võid saada küll, aga kuna kampsunisaaja ennast omasooiharate sekka ei liigita, siis ta valge sätendava kehakattega väga ringi patseerida ei soovinud. Ja udupeenest pitsi ka just ei heegelda ju. Mõtlesin vahepeal juba et võtangi mingi ülipeene ja panen mitmekordselt aga siis ei leidnud sellistki. Defitsiit!
Nii ta helesinine saigi. Vene keeles ikka goluboi
Ruta posted @ 14:58 - Link - kommentaarid (6)
05 Mai 2007
Ma õmblesin ta kokku!! ÕMBLESIN KOKKU!
Kampsuni. Ta on nüüd valmis. Vaa-ll-mis!
Ja nüüd kui sain üle pika-pika aja sõrmed sooja ja pehme lõnga sisse uuesti, siis tuli ikka vana armastus nii tagasi. Praegu mõtlen hoopis niipidi, et millistele pärlitele on vaja millist jakikest-pluusikest-dzemprikest nüüd juurde nüblata.

Sest kõigele sellele oleks nüüd vastavaid kostüümesid juurde vaja:
Smaragdikarva kõrvarõngad said ka kaelakeele seltsiks:


Ja lõpetuseks midagi õrna ja pruuni...


Ruta posted @ 20:58 - Link - kommentaarid (9)
191466 visitors