Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
Detsember 2011

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


330990Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
27 Detsember 2011
Pühad läbi, peod peetud tööl käidud ja elu läheb edasi
Lähen nüüd jutuga tagasi aega kui kõik hakkasid kuduma jõulukuule... Mitmeid kordi mõtlesin, et mina neid tegema ei hakka- no ei meeldi mulle selline nikerdamine...
Ja siis tuli Drex oma blogis välja gloobusega! Just see mida mul oli vaja- mehele... Kuigi me Drexiga valmis kuuli osas kaubale ei saanud oli ta ikkagi lahke tüdruk ja jagas mustrit. Ja siin siis minu kingitus mehele:

Siinkohal peaks vist ära rääkima ka selle gloobuse loo, et ka teised aru saaks mille point... Mees meil rekkamees kes on korduvalt käinud Saksas, Hispaanias, Hollandis, Soomest- Rootsist rääkimata... Kui minul aga tekib siin väikeses Eestis mõne koha üles leidmisega raskusi, siis pidevalt on vastus- osta gloobus... Et Eestis ei saa ära eksida või siin ei ole kohta kus ei teaks teed.... Nojah, meil väikstel poistelgi iga tee või peatuskohaga oma lugu rääkida. Ja siis me lastega mõtlesime, et oma gloobuse Sa saad.... Aga no see gloobus oli kui rusikas silmaauku Ja kui ta paki lahti tegi, siis tekkis näole muie. Ma siis ütlesin nagu muusesa, et nüüd võid kepsu minu autosse ringi tõsta Edasi järgnes vaikus...Aga ausõna, rohkem ma neid kuule ikka ei tee!!!
Nagu ikka kogunevad meil kõik õed-vennad oma peredega jõulude paiku vanemate juurde. Ja seal oli meil jõulupuu ja päkapikk...

Ma ei tea kuhu minu päkapikk sai aga ta on taibukas- kui teistele tõi valmis asju, siis mina sain jälle uued lõngad:

Oi need on ilusad Ma vist pean värvispektriga liituma siis on põhjust kohe midagi tegema hakata.
Ja see nüüd küll ilus ei ole mida meie poisid eile peale pidu tegid- aga nad said ju uued rekkad ja tohutu kuhja komme- suurte õdede pakid võeti ka mängu- ja häbi tunnistada, aga isa-ema magasid juba kui lapsed mängisid:


Nad suutsid ikka päris mitu tundi olla vait ja ilma kaklemata Hommikul teatati, et kell oli kaks läbi kui nad kommid kokku korjasid ja magama läksid.
tulihobu posted @ 22:07 - Link - kommentaarid (6)