Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
Juuli 2011

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


327915Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
18 Juuli 2011
Eelmisel nädalal sai tehtud ka midagi värvilisemat:Minu lemmikumad:

ja päris lemmikud


Seda siis tegemistest. Kui tegin viimast pärlitellimust, siis võtsin kõike natukene- oli ju igast asjast midagi ja ei olnud ju vaja... Tänaseks on jällegi paljudest asjadest kõik otsas... Aga suvi ju alles ees ja plaan minna veel mõnele laadale või üritusele.
Sel laupäeval oli meil väga tegus tööpäev. Lapsed avaldasid soovi minna Mihkli laadale, ise läksin Atla külapäevale. Hommik oli jahe ja vihmane, pool päeva ei mingit liikumist. Vahepeal tekkis juba mõte, et pakime asjad ära kokku ja läheme minema....
Mingil hetkel aga hakkas inimesi liikuma ja meil läks elu pisut lõbusamaks. Ülejäänud paari tunniga müüsin ära 3 vaipa ja sain 3 tellimust. Õnneks on tähtajad pikad- septembri lõpuks ja üks isegi alles jõuludeks.... Lapsed olid ka ühe vaiba uude koju saatnud.
Aga ega sellega meie päev veel lõppenud- teate ju seda laulu: "Otsi lolli kes ei kardaks kolli kui on kollil rahamaitse suus.".. Kusagilt tuli info, et meil siin kõrval külas ka külapäevad- muidugi helistasin ja peo alguseks olin oma kila-kolaga kohal Ja nüüd ulun siin, et materjal otsas, asjad otsas ja vaibad ka otsas... Aga reedel olen Tartus hansalaadal.
Kui keegi soovib mett, siis ka seda võtan kaasa.
tulihobu posted @ 16:18 - Link - kommentaarid (7)