Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
Juuli 2011

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


327913Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
11 Juuli 2011
Suvi, no ikka tõeline kohe! Varsti hakkab tekkima mõte, et no millal ometi tuleks vihma või läheks veidigi jahedamaks...
Katsuks siis kokku võtta viimase aja sündmused: käsitööd on tehtud palju aga pildile on õnnestunud püüda ikka väga vähe... Paljud asjad on omaniku leidnud enne kui asi lõpetatud, viimasel ajal olen teinud mitmeid asju ka tellimuste peale. Ausalt öeldes on see kõige keerulisem osa käsitööst.
Kuu algul sai ka vahetuslaps koju saadetud. Artikkel asub siin:
My Webpage
Selle päeva logistika oli küll kõrgem matemaatika- päeval käisid ajakirjanikud, õhtul oli vaja minna maale kasvuhoonet kastma, siis laada asjad kokku panna- läksime ju Hansale!, öösel ühe paiku tuli Egle töölt koju, enne kahte hakkasin närviliselt kella vaatama- kas lapsed ikka ärkavad õigeks ajaks- pidid nad ju poole kolme paiku liikuma hakkama, et jõuda viieks lennujaama. Lapsed teele saadetud proovisin veel veidi tukkuda aga mida sa magad kui palavus on 30 kraadi... Hakkasin siis viie paiku asju ühest autost teise ringi paigutama- õhtul selgus, et saame ühe sõiduga linna poole ka auto remonti viia...
Vahepeal oli Egle seltskonna lennujaama maha jätnud ja tegi kusagil aega parajaks- pidi ta ju samal hommikul ka meemüügiga tegelema. Mingil ajal oli arvestus, et peab ka lombitagused koju tooma... Ja siis selgus, et neil sõbrannaga mõlemal telefoni akud samahästi kui tühjad.... Selle peale ei osanud enam vanduda ka, tõsiselt kohe. Tegelesin vahepeal ise kokkusaamiskoha paikapanekuga ja saatsin teated kiirkorras sõnumiga edasi... Õnneks pidas üks telefon siiski vastu.
Eelmise nädala tegemised:

Kõige tähtsam sündmus oli eelmisel nädalal venna pulm.

Kuna samal päeval oli ka Tõrva linnas laat, siis mina ratsionaalse inimesena ühendasin kaks asja- hommikul läksin raha teenima ja õhtul pidu pidama Ilm oli hommikul ikka väga ilus ja soe, õhtupoole, enne registreerimist oli Valgas tulnud ikka korralik vihmasadu.
Valgast tulles käisid noored kohe ka pulmareisil ära- Lätis

Vahepeal jälle ilus ilm- no ei sadanud ja siis, enne peomajja jõudmist käis kohutav kõmin ja võpsikust tõusis tulelont- selgus, et välk lõi elektriliinidesse. See aga ei seganud peo pidamist.
Kõige lõpuks- andke nõu kuidas saada lahti korterisse tunginud mustadest sipelgatest. Küll oleme neid kuuma veega uputanud, soolatanud ja kasutanud seda sipelgamaja... ka mingit pihusti varianti.... Hommikul on jälle kaks musta rada rõdult tuppa ja neid on tõsiselt kõikjal...
tulihobu posted @ 07:15 - Link - kommentaarid (8)