Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
Juuli 2011

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


327921Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
08 Juuli 2011
Jõuan minagi lõpuks siia- peale Hansapäevi. Ilmaga meil vedas, sooja oli, päikest oli ja vihma ei olnud Meie telk oli mäe otsas, no seal oli aegajaltki midagi hingata. Ma ei kujuta ette mida tegid need vaesekesed kes olid all orus.... Kuigi jah, meie kohal oli ka üks miinus- jäime parasjagu sellise koha peale kus nii tulijad kui minejad keerasid ära enne kui meie telgini jõudsid. Aga ega ma seepärast veel ei kurda- seltskond oli meil vahva ja minul oli võimalus linnas olles ära lõpetada oma poolik töö.

Meie ühing sai eelmisel aastal rahastuse ühele käsitööprojektile mille käigus hangiti nii õmblusmasinad kui kangasteljed.
Telgede saaga oli pikk ja keeruline aga lõpuks nad ikka kokku said ja kangas ka peale aetud. Edasi oli jällegi tükk tühja maad. Mõni arvas juba, et nendega ei saagi midagi teha kuna mitu juppi oleks nagu puudu.
Mingil ajal olin kontoris. Koristasime ja paigutasime asju ringi ja järsku tekkis mõte, et kui äkki prooviks.... Midagi nagu oli puudu, pingutl ei olnud hooba, .... aga midagi ikka tehtud sai. Nüüd tekkis juba hasart- ma saan hakkama! Ema naeris küll, et no kas mul pole siis muud teha kui minna linna vaipa kuduma- omal kodus ka teljed üleval.
Punasega vaip läheb suvelaagris mingiks auhinnaks ja mustaga tuleb hakata tagasi teenima lõime raha- projekt peab ju olema jätkusuutlik muidu ei ole sellel mõtet...

Viimase Frogwilliga sai hangitud hulga materjali- kõike on ju vaja! Nüüd istun ja pusin juba nädal aega. Tavaliselt kirjutan laatadel üles mis on läinud või mida küsiti ja selle järgi hakkan jälle meisterdama. Ja homme lähen venna pulma!
tulihobu posted @ 07:41 - Link - kommentaarid (4)