Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
Juuni 2011

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


330371Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
29 Juuni 2011
Minu viimaste päevade tegemised enne suuri seiklusi
Aksu tahtis klambrite jaoks roose aga arvas, et temal ei taha need hästi välja tulla. Tegime siis diili- tema ladus mulle roosi rulli sisse ja mina keerutasin tema roose kokku.
Kolme päevaga sai neid terve pannitäis kokku. Need minu lemmikud:

Ja see Aksu tegemine:


Esmaspäeval olin Minnile abistav käsi ja eile olin terve päeva Pärnus kus täitsin ühiskondlikke ülesandeid. Seiklused selle Pärnuga seoses.
Kuna oma auto on rivist väljas, siis tuleb kasutada igatsugu alternatiive. Võtsin siis meie pere viimase sõiduvahendi- BMV. See masin ei kuulu minu lemmikute hulka tehke mis tahate. Tark tüdruk nagu ma olen jätsin hommikul tuled põlema Õhtul oli minu jaoks üllatus, et miks pult ei reageeri millegile... Helistasin kõikvõimalikud teadjad läbi ja ikka ei midagi. Lõpuks Egle arvas, et tee võtmega lahti... aga juhi ust võti lahti ei keera????... No siis tee kõrvaltistuja uks lahti....
Edasi leidis üks hea inimene aega tulla juhtmetega appi. Endiselt ei midagi, siis lükkame ja tõukame ja tõmbame, endiselt ei midagi... Minul juba vaikselt paanika, abilised õrnalt tüdinud, sest see kino käis juba paar tundi. Mehel närvid läbi- no kaua Sa juhendad telefoni teel teiselt poolt loiku kui keegi ei oska seletada mis autol viga on ja miks ta ikkagi käima ei lähe.... Vahepeal helistasin koju ja käskisin lapsel kõik abivahendid bussi laadida ja linna tulla, et tõmbame nööri otsas koju kui mõistus ikka peale ei hakka.
Martin juhendab jälle telefoni teel mida kõike kontrollida ja teha... Endiselt ei midagi- uriseb aga käima ei lähe. Olen ka ninapidi juures ja küsin järjekordselt miks need tuled siin plõksivad kui süüde on välja keeratud??? Martin küsib, et mis tuled, Egle selgitab, et armatuuris nagu oleks suunakad sees aga ei ole ju... Ja siis- oot, kuidas Sa uksed lahti said- võtmega, kõrvaltistuja poolt.... Egle tuleb autost välja ja käsib uksed kinni panna.... Vajutab pulti ja plõks, vajutab veel korra- plõks, plõks... Istub autosse, käivitab ja auto käib!!!
Ise naerab, et võtit tuleb ka keerata
Milles siis asi ei osanud ükski tark selgitada. See BEMM on ikka nii turvaline ja lollikindel, et võtmega sundkorras avatud lukuga jääb kesklukk peale.... Siit uuesti järeldus, et see ei ole minu auto....
Nagu sellest kõigest veel vähe oleks olnud. Hakkame kodu poole sõitma ja veidi maad linnast välja teeb buss midagi naljakat- jõud kaob, aku tuli läheb põlema ja pidur muutub kuidagi raskeks, gaas kadus ka ära.... Jälle kõik targad telefoni otsas. Mehele enam ei helistanudki, ta oleks hääle ära karjunud, et nüüd on viimane liikuv asi ka rivist väljas...
Ootame siis jälle kuni Egle järgi jõuab ja tähtsate nägudega ninapidi kapoti alla....
Martin annab nõu ja Egle katsub jälle kõik asjad üle ja ise kommenteerib, et no sellel on küll küte otsas... Nii ta oligi. Kuna kõik abivahendid olid olemas, siis saatsime Egle kütte järele.
Kokkuvõtteks: Pärnust üritasime liikuma hakata kell viis ja 50 kilomeetrit eemale koju jõudsime peale kümmet Tehke järgi
tulihobu posted @ 09:05 - Link - kommentaarid (2)