Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
Juuni 2011

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


330371Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
09 Juuni 2011
Uskumatu, aga aasta hakkab täis saama ajast kui meile tuli nn. kasulaps. Plaanid olid suured kuhu lähme ja mida teeme. Pooled asjad jäid kindlasti tegemata, sest elukorraldus muutus vahepeal totaalselt.
Mõni aeg tagasi ütles Riikka, et vanemad tahaksid külla tulla ja ühtlasi viivad ära ka kõik kojusaadetavad asjad. Tuligi mõtlema hakata mida lapsele Eestist kaasa panna. Riikka ise arvas, et kui saaks purgi mett oleks küll. Ma siis kommenteerisin, et lähed koju, sööd mee ära ja oled unustanud, et Eestis ka olid... Laps arvas, et mis ta ikka tahab, Soomes on ju kõik olemas. Mina ütlesin selle peale, et ära arva, et ma Sulle midagi poest ostma lähen, sealt võid ise osta kui tahad Lõpuks jõudsime aruteludes vaiba juurde... soov oli midagi lillades toonides. Ma ikka mitu päeva ütlesin, et lähen jälle kuduma ja kadusin. Eile jõudsin vaipadega koju ja otsad ka tehtud selle ajaga kui Riikka väljas oli. Õhtul tuppa tulles vaatas teine otsiva pilguga ringi aga ei küsinud ka midagi... Tavaliselt mul vedelevad valmis vaibad suures toas.
Eilsed vaibad pistsin peitu ja Riikka saab oma vaiba koos ema kingitusega- emal nimelt on täna sünnipäev. Tema kingitust hakkan alles tegema, aga aega veel on- vanemad jõuavad kusagil nelja paiku
Riikka vaip:

Robi tuli voodist küll koos tekiga aga avastasin selle alles nüüd. Kuna vaip on ära pakitud, siis ei hakka enam lahti ka kiskuma.
Ja niisama vaip:
tulihobu posted @ 05:24 - Link - kommentaarid (5)