Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
Mai 2011

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


330280Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
20 Mai 2011
Mütsid- mütsid ja veelkord mütsid- muud hetkel nagu teha ei jõuagi.


Ja isegi nii kiireks on elu läinud, et ei jõua tööd veel valmis kui tahetakse ära krabada

Hommikune äratus oli kell 5, sest õhtul ei jõudnud kuidagi enam silmi lahti hoida... Enne kuute hakkasin lapsi äratama- no ikka neid kes laadale pidid minema... Suurem poiss ei saanud kuidagi jalgu alla ja nii ta maha jäetigi Aga Kasparil olid kasud sees- tema sai kaasa kuigi eile öeldi, et on niipalju pahandust teinud, et ei võeta kaasa. (Kommentaari korras- Kaspar ja Rasmus olid eile peale kooli üksi kodus).
Mis mind selle asja juures vihastas- nad olid suutnud arvuti klaviatuuriga midagi teha nii, et pooled tähed olid puudu. Ja mul oli vaja tänaseks koolitöö ära teha... Muidugi postitus ka aga sellest me ei räägiOtsisime aga jälle vanad klaviatuurid välja ja õnneks üks neist ka töötas.
Näitan Teile veel midagi ilusat:

See lilleke on pärit Aita Johansoni kasvuhoonetest ja olen kuulnud, et tal on seal neid palju ja veel ilusamaid! Nii, et kui kellelgi ilusat lille vaja, siis teate kust küsida Suured-suured tänud Sulle, Aita!
Eile õhtul helistas tütre sõbranna ja teatas, et tahaks müüki veel 50 paari kõrvarõngaid ja käevõrusid mingi 10-15 tükki.... Ja need peaks teele saatma juba pühapäeva õhtul, aga mul on kool... millal ma jõuan...
tulihobu posted @ 03:42 - Link - kommentaarid (5)