Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2011

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


328116Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
31 Jaanuar 2011
Sel kuul siis ka minu poolt viimane postitus. Vaja ju valmis asjad üle loendada
Minu viimane ehk siis neljas Annise sall- see pisut muudetud variant:

Paar päeva tagasi lõpetatud traadile heegeldamine:

Ja siin siis minu tänaöised tegemised. Just- just, öised. Ma ei tea kas on see ainult meie majas nii, et kui mehel hammas valutab siis on terve maja üleval Ise ikka katsuks olla võimalikult vaikselt, et teised saaksid magada... Aga mida teeb mees kui tal hammas valutab? Pikali, püsti ja kööki- suits, 2 minutit hiljem uuesti voodisse pikali, jälle püsti ja vannituppa... , hetk vaikust ja kõik kordub. Siis tekib selgus, et suitsud on otsas, kodused tabletivarud juba ammu otsas, sest teadmine ju on, et kui tableti alla neelad siis kohe valu kaob... Ah, et ei kaogi kohe-no siis teine tablett veel.... Räägiti midagi või- no kuulge, ega lapsed ei saa ju ka aru mida neile räägitakse. OOt, tüdrukul peaks ju ka suitsu olema- järeldus tuleb teda ka üles ajada ja küsida. Ah, et otsas... lühike dialoog, tüdruk tõuseb, paneb riidesse ja läheb tanklasse suitsu ostma. Kell on kusagil ühe ringis öösel. Huvitav mis siis oleks kui seda tanklat ei oleks? Vahepeal käib endiselt maraton voodi, köök ja vannituba vaheldumisi... Mina olen selleks ajaks ennast voodist välja ajnud, kohvi teinud ja istun oma pärlikarpide taha. Ei ole vist erilist mõtet ennast voodis keerata ühelt küljelt teisele, magada nagunii ei saa.

Need asjakesed olen vahepeal valmis saanud, kell on kolme ringis. Nüüd on juba ka Martin üleval.... Lapsed lähevad kiirabi ukse taha, et ehk saab mõne tableti, saaks ometi hommikuni magada.... Tulevad sama targalt tagasi, uksed kinni, maja pime. Helistan 112 ja räägin jutu ära, palutakse oodata kuni ühendatakse- oooootan, vahepeal ühendussignaal katkeb , kuulen kuidas valitakse uuesti ja siis pomiseb unine hääl midagi vastu. Lapsed lähevad uuele ringile.... Seekord veab kuigi kommentaar, et sellisel kellaajal siis, ... aga naasevad kahe tabletiga. Tablett hinge alla ja voodisse... Viis minutit on möödas ja ikka vaikus... Huvitav, kas mõjus või oli teadmine, et see tablett on parem kui eelmised? Igatahes on vaikus. Nikerdan veel mõned kõrvakad lõpuni

ja lähen ka magama- sellises vanuses ei ole öine ülevalolek enam minu jaoks
Kell on aga sealmaal, et keeg tahtis pool kuus äratust, seega paar tundi magada. Keeran rahulikult kella tunnikese edasi ja poen teki alla.
Hommikul kui mees tööle ja lapsed kooli saadetud kasutan vaba päeva eeliseid ja poen teki alla. Saan juba silma kinni kui kuulen- keegi puurib, selge, uued naabrid teevad remonti.... Siis heliseb telefon, ja siis tahab koer välja...
Uus kohv ja taas pärlikarbi taha.

Vaatan nüüd oma karbi sisu-no siit ei ole küll aru saada, et midagi oleks vähenenud...
Otsin oma lõngad välja ja hakkan kuduma....
tulihobu posted @ 20:10 - Link - kommentaarid (6)