Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2011

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


331952Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
27 Jaanuar 2011
JESS, ÄRA TEGIN !!! Ja ma sain C !
Mikro-makro eksami Tegelikult olin ma täielikult ette valmistatud, et ma satun vähemalt järeleksamile kui mitte järgmisel aastal kordamisele... See oli aine millest räägiti mitu kuud hirmu ja õuduslugusid. Vahetult peale eksamit suhtlesin vanema õega ja ütlesin talle, et kui ma mingi ime läbi selle eksami ära peaks tegema siis võin endale ausamba püstitada... Õde ütles selle peale, et ära valgustusega küll tee, see ei hakka tööle Õppejõud lubas eilse päevaga hinded välja panna. Piilusin hommikul enne tööle minekut- ei midagi, helistasin koju lõuna ajal, et vaadake, ikka ei midagi Ja õhtuse pausi ajal vaatan- 7 vastakat ja 4 sõnumit... Käed värisevad, valin koduse telefoninumbri, siis ootamine mis tundus terve igavikuna, siis vanem poeg ütleb et mingi F... Selge, nii ongi... ja siis kuulen Egle häält, loll, mida sa valetad... Pinge tõuseb, kas mul vedas ja sain ehk E kätte? No Martinile teeb see asi nalja ja ajab lolli mula suust välja... Ja siis Egle ütleb, et C oli... Ma ei usu oma kõrvu, see ei ole võimalik ! Kõigepealt paar kõnet ja siis torman šokolaadi ostma, ja seda rõõmuhõisete saatel Töökaaslased vaatasid küll, et minuga ei ole vist kõik korras Sellega on esimene sess edukalt lõpetatud
Ja nüüd on kaks vaba päeva kus ma üle pika aja ei pea mingit koolitööd tegema Mõtted juba jooksevad ja päevaplaan on paigas, pildid tehtust tulevad homme ! Ja nüüd tegutsema!
tulihobu posted @ 07:15 - Link - kommentaarid (12)