Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2011

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


328116Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
09 Jaanuar 2011
Tere taas!
Veel viimane kohv ja jälle minek- kooli, täna on järjekordsed eksamid- See on see koolilapse elu
Tänane jutt tuleb küll ilma piltideta aga pildid tulevad vast Evemari blogisse. Ma lihtsalt ei teadnud, et oleks pidanud fotoka kaasa võtma...

Aga alustame siis selle aasta algusest. Esimese jaanuari hommikul hakkasin tööle minema nagu ikka tunnike enne tööpäeva algust. Teeolud olid ikka väga viletsad-teel oli vaid üks umbmäärane jäljepaar kus oli mingil ajal auto sõitnud. Olin kodust 5-6 kilomeetrit eemale jõudnud kui jõudsin veel omas mõttes kiruda, et vanasti.... oli mis oli, aga kui öösel tuiskas siis ei küsinud keegi kas oli püha või pühapäev aga hommikul olid teed lahti...Ja siis ... oli vist pisike lumevaal ja ma läksin... Edasi käis kõik kohutavalt kiiresti-vasakule, paremale, jälle vasakule ja siis paistsid pika sirge pealt suure masina tuled... Siis ma vist enam ei mõelnud kas jään teepeale või ei, ainuke mõte oli, et saaks enne pidama kui see suur asi minuni jõuab ja olingi kogu jõuga pidurite peal... Siis vist piruett ja mütsti-olin korralikult külg ees lumevallis. See oli ainuke hetk kus tänasin õnne, et see vall seal teeääres oli. Hiilisin siis autost välja ja läksin tulesid vaatama-esimene-terve, tagumine-ka terve!!! Ja kui auto lõpuks teepeale saime siis oh üllatust-ka auto oli terve! Loomulikult jäin ma tööle hiljaks aga see oli köömes kõige muu kõrval.

Minu noorem tütar sai Kolmekuningapäeval kaheksateist. Just, seesama tibin siin pildil. Ja kuna Evemaril on täna sünnipäev- Nii, et veelkord PALJU ÕNNE SULLE, EVEKAS!, siis meie käisime külas eile. Vanem õde arvas küll, et ma pisut hull-täna 2 eksamit ja mina seiklen eelmisel päeval rahumeeli mööda Eestit ringi Aga olen ise ammu aru saanud, et olen pisut kiiksuga

Kui külaliste hulka lisandus meie venna pere siis hakkas toas mingi kahtlane sagin- Evekal hakkas digikat vaja minema. Ja siis kui lapse onu lapsele õnne soovima hakkas siis läks pildistamiseks. No ma tohman ei saanud ikka aru milles asi Ja siis venna ütles, et noh, endised (Ema ka meil eluaegne õpetaja olnud) ja praegused Evekas ja vend Silver, pedagoogid tegid ühise kooli stardikomplekti ja andis lapsele arvutikoti milles pidi olema kõik vajalik koos isikliku tehnilise toega. Lapse reaktsioon oli Mine pekki! ja minul üks kord üle hulga aja silmad värvitud ja siis oli pandakaru -praegu ka... ei, praegu silmad ei ole enam värvitud... Nii, et veelkord aitäh tegijatele!!!
Aga mina lippan nüüd minema. Ja kui tagasi jõuan siis vaatan Eveka postitust...
tulihobu posted @ 06:27 - Link - kommentaarid