Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
September 2010

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


330371Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
01 September 2010
Head kooliteed kõigile kel täna see tähtis päev oli !!!

Minu postitus on küll väga öine, see-eest päev oli aga väga tihe.
Hommikut alustasin kell 6 äratusega. Kuna olin eelnevad päevad tööl siis tuli kooliriided hommikul korda seada. Kaheksast hakkas siis kogu maja kihama-eks seda elevust oli ikka niipalju, et magada ei tahtnud enam keegi. Ja siis oli viimane lihv, pilt pesamunast kes läks täna esimesse klassi


ja oligi aeg sammud kooli seada.
Kuna meil on sel aastal ka vahetusõpilane siis oli minul kohustusi natuke rohkem kui muidu. Koolipere oli üllatavalt vastutulelik ja abivalmis nii, et meie lapsel läks esimene päev koolis kenasti.

Sellega veel meie tegemised ei lõppenud. Vahetuslapsel oli Tartus plaanitud teiste vahetusõpilastega koolialguse tähistamine ja nii me sinna sõitsimegi. Meie nautisime ilusat ilma ja raekoja platsil ning selle ümbruses toimunud üritust. Eriti vahvad olid tantsutüdrukud.

Nüüd jõuan lõpuks ka oma raamatu tegemise looni.
Kui see teema välja kuulutati siis oli kohe mõte, et nüüd on aeg ära proovida köitmine..... Teadsin täpselt, et tahan teha oma mustrite kogu. .... Aeg aga läks ja mida ma teha ei jõudnud see oli köitmine. Kuna selle töö juurde oleks ikka ka juhendajat vaja kes asjast midagi jagab siis ei hakanud ma omapead midagi kokku käkerdama.
Aga oma mustritele tegin siiski korraliku pesa-ja üldkokkuvõttes meeldib see mulle endale rohkemgi.

Võtsin kasutusele oma kiirköitja kaaned mis on juba aastaid kasutult kapinurgas seisnud. Lisasin midagi omast ja tegin pealkirja.
Nüüd on mu mustrid vähemalt ühes kohas koos ja kui vaja saan õige asja raamatust välja tõsta.... Nii on mustreid hulka mugavam kasutada. Ja ei vedele need lehed enam suvalise kapinurga peal kust lapsed neid koristades ikka prügikorvi tahaks tõsta
tulihobu posted @ 19:54 - Link - kommentaarid (5)