Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
August 2010

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


331952Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
01 August 2010
Tere taas!
Meil oli plaan minna Võhma linna päevadele. Enamus kellele sellest rääkisin laitsid selle mõtte maha- jummala kuu lõpp ja Võhma kus ei ole ju mingit tööd, et no mida Sa loodad sealt....
Aga minu jonn oli suurem ja otsus kindel-me läksime-Aksuga.
Reede hommikul ärkasin peale viite mingi kahtlase pladina peale-ajasin ennast voodist välja ja----see oli laussadu nii, et vastasmaja oli nagu udukogu. Hingasin sügavalt sisse ja läksin kohvi keetma. Peale kuute hakkas sadu järgi andma ja meie asusime teele lootuses, et ilm ikka kuidagi püsiks.
iIm oli suht tuuline ja nii asusimegi meie varikatust üles panema. Eks ta meil üks paras nikats ole ja üpris varsti sai selgeks-selle viib tuul lihtsalt minema või ripume me ise terve päeva seal küljes
Paar tundi hiljem koristasime selle ära. Õnneks oli ka ilmataat meie poolt ja rohkem sel päeval ei sadanud.
Naabrid olid meil toredad-eriti asjalik oli üks Viljandi noormees kes tegi kohapeal metallehteid-põhiliselt sõlgi. Aga tal oli kaasas ka album oma tehtud töödest ja seal oli ikka vapustavaid asju.Oli teine selline humoorikas vend-kellegile vastust võlgu ei jäänud. Laupäeval teda kahjuks ei tulnud ja mina ei taibanud võtta ka tema visiitkaarti, et teistelegi teada anda milliseid ilusaid asju teeb üks noormees... Tema ehted pidid müügil olema ka Viljandis Pärimusmuusika aidas-no teate küll, see on see maja kust muusikat tuleb Selline oli tema vastus ühele prouale kui too küsis kus see maja asub.
Kuna meie müügipäev oli reedel küllaltki edukas siis tuli kohapeal midagi juurde tegema hakata, et korv väga auklikuks ei jääks:


Kuna koju kedagi ei jäänud kelle hoolde jätta oma pesamuna ja koerake siis vedasin nemadki laadale kaasa. Poiss oli vist surmani tüdinud ja tegi mulle ikka mitu korda vingumis etteasteid. Sai ta siis reisule saadetud:

Kõrvad kohe puhkasid pool tundi
Aga koerakese päev nägi välja selline:

Need naabrid olid meie vastas üle tee Ja no kuidas sa ikka reageerid kui toit on-peaks ju kuidagi kätte saama?
Laupäeva õhtuks oli loomake selgeks saanud, et ta ei saa neid jäneseid ikka kuidagi kätte ja leppis ka lihtsalt vaatamisega:

Kokkuvõtteks siis sellest laadast-ilm oli ilus, seltskond mõnus ja sissetulek arvestatav. Kuigi minu laupäevane müük ei olnud nii hea kui reedel aga kokkuvõttes olin päevaga rahul. Aga kõik päevad ei ole ju ka vennad.
Nüüd vist oleks aeg magama minna-unemati juba ammu kutsub
tulihobu posted @ 20:55 - Link - kommentaarid (2)