Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
November 2009

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


330278Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
08 November 2009
Tere siis jälle Puhkus ongi läbi. Midagi erilist ei olegi näidata sest kõik asjad on poolikud. Poolikuid asju aga on palju. Päkapiku töökoda alustas ka meie majas tööd Need asjad aga tulevad hiljem.
Viimaste päevade tegemine on aga siin-
.
Ümmargused pallikesed on minu 7 aastase poja voolitud. Vaatasin ikka oma kurja pilguga üle aga ega midagi parandada olnudki vaja.


Tegemise ajal olid need läbipaistvad roosid oi kui ilusad ja valged Ja need tagumised sinakad on tegelikult väga ilusad lillad. Nojah, aga ega ma ise ka ei tea mis mul seal fimo karbis oli sest seda tööd ei ole ma enam päris kaua teinud.

Ja siis vaadake mis mina täna sain Jällegi kõne Pärlipoest, et ta meie kandis käimas... Eriti meeldivad mulle need teokarbid-mõte juba töötab aga mõningad asjad on vaja enne ära lõpetada kui jälle uusi tegema hakata. Ja siis on veel sellised huvitavad nõelad millel ei pea niiti läbi silma ajama vaid vajutad ülevalt niidi sinna vahele. Ma ei oska neid nõelu veel ei kiita ega laita aga kui ära proovinud olen siis annan teada kuidas niit püsib.


tulihobu posted @ 17:22 - Link - kommentaarid (5)