Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
August 2009

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


330280Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
27 August 2009
Tere varahommikut jällegi!
Minu jaoks tõeline rahu ja vaikus-lapsed alles magavad ja tööle minema ei pea.Panen siia oma viimaste vabade päevade saavutused ka uhkustamiseks-no kes mind muidu ikka kiidab kui mitte ise

Keldris on neid suuremaid purke veel 44 tükki. Kurgid ja õunamoos said eile hilisõhtul tehtud. Aga uus õunakott on juba nurgas ootamas ja kurgiämber ka. ...

Peamine põhjus aga miks ma nii vara hommikul siin olen on hoopis isa isetegemine -

Isa on meil vist kogu elu mesinik olnud- niikaua kui mina ennast mäletan siis on need putukad meil koguaeg majapidamises olemas olnud. Ja kui lapsena olid mul pikad juuksed ja mesilane juustesse lendas ---siis jooksin kiiresti ja karjusin kõvasti Küll see oli jube tunne kui kuuled, et piriseb midagi ja ei tea kas saad nõelata või pääsed seekord õnnelikult.
Niipalju siis juttu. Isa isetegemisest siis niipalju, et kuigi sel aastal oli väga vilets mee aasta olnud on isal pakkuda veel umbes 100 kilo mett müügiks. Hind on 75 kr. kilo.
Minu teekond on siis selline, et homme lähen Tallinnasse mehele järgi, pühapäeval lähevad Tartu lapsed kodust ära, teisipäeval Põltsamaa tulevane õpilane ja Pärnus käin pea iga päev. Kui kellelgi tekib mee soovi siis andke aga julgesti teada. Mina aga sukeldun nüüd pärlimaailma.
tulihobu posted @ 05:02 - Link - kommentaarid