Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2013

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


328116Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
24 Jaanuar 2013See oli juba sügisel kui eputasin oma uute ja ilusate lõngadega. Aksu saatis mulle sõnumi, et võta see beez lõng ja hakka aga salli kuduma- ja tee hästi suur...
Lükkasin seda tegemist ikka edasi ja edasi- kõike muud oli ju vaja teha.
Vahepeal vedas kass selle lõnga ikka ja jälle kastist välja elutuppa ja arvas, et see on tema mänguasi.... Võtsin kassi käest lõnga ära, pakkisin kilekotti ja peitsin korralikult ära--- Ja paari päeva pärast töölt tulles avastasin jälle mingi sasipuntra toa pealt... Ju siis arvas kass ka, et see ilus lõng
Detsembris tuli Aksu koju ja oli üsna üllatunud- mis, sa ei ole veel alustanudki? No arvesta siis, et ma tahan selle salli kaasa võtta. See tähendas seda, et hiljemalt 5-6 jaanuar pidi see sall mul valmis olema.
Kasutasin töö juures iga vaba hetke- kui tavaliselt kulub suure salli valmimiseks 6-7 vahetust, siis selle tegin valmis viie vahetusega.
Eks eeliseks oli seegi, et rahvast oli vähe
Üks minu lemmikmustritest- Fylleryd


Pilt on tehtud viimasel hetkel enne lahkumist suure poja fotokaga- ju siis meie omal oli aku tühi. Ja kui nüüd vaatan seda kuupäeva seal siis tuleb naer peale- see oli veel selline aeg kui ma mõtlesin, et nii suurt asja ei hakka mina küll elu seeski tegema Aga juba paar aastat hiljem olid suured sallid minu lemmikud.
tulihobu posted @ 18:31 - Link - kommentaarid (2)