Tulihobu käsitöötuba
Minust
Age: 46
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: kalad
Meeldib
Inimesed kes midagi teevad, et ise enda elu paremaks muuta.
Ei meeldi
Virisejad, hädaldajad, üle laipade astujad...
Lemmiklingid
http://aksureisid.blogspot.co.uk/
Tsitaat

Arhiiv
Viimased postitused
Aprill 2012

Lemmik

Raamatud
Lähiaastatel põhiliselt kohustuslikku kirjandust.

Filmid

Muusika
Olenevalt tujudest- vahel kärts ja käre, teinekord mõnus ja rahulik aga kuulan kõike, isegi klassikat.

Projektid


330990Külastused

free counters

Tulihobu käsitöötuba
Peamiselt koon praegu kangast ja mässan pärlitega, veel meeldib tikkida ja kududa ja kui veel peaks aega üle jääma, no küll ma siis tegevust otsin.
05 Aprill 2012
Ei ole siia mitu päeva midagi lisanud- põhjus ikka igivana- lihtsalt päev saab enne otsa kui mina fotokani jõuan. Haigus läheb endiselt edasi... Niipalju on muutunud, et peale mitmeid viisakaid vihjeid sain saatekirja vereproovidele ja kopsupildile Teisipäeval saigi linnas käidud ja proovid tehtud. Umbes tund peale haiglas käiku helistab perearst ja teatab- jah, meil ongi seal väike põletikuke, vereproovi vastuseid veel ei ole aga retsept on apteegis.... Et kas see väike põletikuke on siis kopsupõletik? Eks täna kuuleb täpsemalt.

Ja nii ma siis istun ja nokitsen pärlikastis. Tänahommikul ootasin juba Linda viimast vihjet aga ei ole veel. Teeme siis niimoodi aega parajaks
Meie pisikene sõbrake on nagu ahvikutsu- kõik teeb järgi mis teised ees teevad

Sätib käekesed risti ja seisab suure onu kõrvale Minuga ta ei taha eriti suur sõber olla- mina tahtsin teda kohe algul päeval magama panna ja laps teab, et sellest tuleb eemale hoida aga meie issil on ta nagu takjas küljes Ja kui midagi tahab, võtab käest kinni ja viib sinna kuhu vaja
Tegin teise kella ka valmis lootusega, et on laadalauale miskit pilgupüüdjat panna.See oli muidugi lihtsameelse unistus- külaliste ees peab ikka eputama kui midagi uut oled valmis saanud- ja nii see vidin Tartusse rändaski.


tulihobu posted @ 05:09 - Link - kommentaarid (1)