Mea Moodi
Mea Moodi
Näpitsen praktilisel eesmärgil ja et omamoodi oleks. Ja siis veel hingerahu pärast... .
14 August 2011
PUHKUS LÄBI.

Kahjuks kyll selleks korraks. Jään järgmist korda ootama.
Viimane pyhapäev kodus ilma igasuguste peab-asjadeta. Vöi noh, eks neid juba virnaga on kah aga ikka nagu lykkaks homse pääle.
Ja täna veel saab, aga homme enam kyll mitte. Siis lihtsalt peab.

Tahtsin yht väikest tegemist mainida. Sai suure kiiruga enne puhkusele minekut teine valmis siristatud.
Nimelt meie rannakott. Suur ja mahukas. Leidsin kapist riidejupi, väga teemapärane teine ka. Ja ömblesin koti. Ega seda tegemist mingiks meisterlikkuseks pidada saa. Lihtsalt neljakandiline kangatykk kokku ömmeldud ja sangad peal.Koti ylaservadesse panin kummi sisse, et kotisuu vajadusel koomale tömmata.Koti sisse ömblesin ka yhe väiksema tasku kuhu natuke raha ja telefon ära mahub. Muidu seda kribu - krabu kotipöhjast raske leida. Aga taskust unustasin pildi tegemata ja nii on see siis rohkem nagu teadmiseks.
Pean ka mainima, et see kott on meid hästi sellel suvel teeninud. Ranna ja basseini päevi on olnud palju. Ja eks möni päev tuleb ehk veel. Ega lastega pea ju seda köige ilusamat ilma ootama, et vee äärde minna. Neil pole ju kunagi ilm kylm, kui aga varbad vette saaks ja natuke liiva vee ääres kaevata.Käisime metsas laste ja vanaemaga. Korjasime maranat. Nii ilus lilla värv.
Mul oli kapi otsas yks savist paat. Kaasa sai selle kunagi kingituseks. On teine möeldud jaanipäeva lauale, sisuks heeringas. Nii pole ma seda asjakest siiski kunagi kasutanud aga igasugusel muul otstarbel kyll. Seekord siis "vaasina".Löpetuseks natuke praegust tegemist. Nagu eelmises kirjatykis seisis pole praegu vaimu peal. No ytleme siis, et puhkan ka käsitööst. Aga siis natuke algatust jälle, siin sygise alul.Kena uut tööaja algust! Ja seda soovin sydamest kohe iseenesele. Ja muidugi teile ka kes te nyyd homme vara töusma peate... .Mea posted @ 11:49 - Link - kommentaarid (6)
185150 Vaadanud