Mea Moodi
Mea Moodi
Näpitsen praktilisel eesmärgil ja et omamoodi oleks. Ja siis veel hingerahu pärast... .
15 Aprill 2012
SIPSIK JA TIBUKOLLANE

Kevadpühad on siis selleks korraks läbi. Ja nädalake laste koolivaheaega ka siin Rootsis.
Nii, et nüüd siis jälle kooli!

Pühade aja olime Eestis, kodus käimas. Nagu alati. Mõnus oli. Lähedasi näha ja ise üle pika aja jälle kodumail olla.
Käisin õel külas. Värsket titat vaatamas. Kuna endal kah selline, vast paar kuud vanem siis oli nii tore titasid võrrelda ja kakajuttu ajada.

Mu ema oli lastele jälle üksjagu kudunud. Viimasel ajal on ta selles vallas väga kärme ja ei saa salata, tulemus alati väga kena. Pean siia ta saavutused üles säädma.

Meie Minna ja vennatütar Arabella said kenad pontsod.Ja siin on väikemehele üks mõnus kevadine kampsun. Pean ütlema, et see istub talle väga kenasti. Ja see tibukollane värv on asjal nagu täpp i-l.Siit tuleb veel üks komplekt. Ema kudus talvel ühe kena triibulise Sipsiku - kombeka. Asi oli väga kena, aga suurus tegelikusele ei vastanud. Jube kahju kui nii juhtub. Kombekas oli lihtsalt nii lühike. No mis teha. Ema küll ütles, et ta koob uue. Aga mul oli ikka kahju. Asi häid mõtteid täis kootus ja suur vaev nähtud. Otsustasin, et koon kombeka ise pikemaks. Võtsin siis kaenla alt asja kaheks. Ja kudusingi pikemaks. Aga sellest ei saanud enam ühte tükki, sai kaks. Püksid ja kampsun. Nii nagu praktilisem.Lõpetuseks pildike meie suleliste seltskonnast, kellel aeg jälle karpi ronida ja järgmist lihavõtteaega ootama jääda.Kena kevade jätku teile!
Mea posted @ 14:22 - Link - kommentaarid (4)
185148 Vaadanud