Mea Moodi
Mea Moodi
Näpitsen praktilisel eesmärgil ja et omamoodi oleks. Ja siis veel hingerahu pärast... .
15 Veebruar 2014
TULBIKINDAD VALMIS!

Nüüd siis sain pildistamisega ühele poole. Ei ole korralikku valgust, päikesest rääkimata. Hallid pildid on nii igavad!
Aga siit tulevad siis minu tulbikindad. Miks tulbikindad, sellest on juttu veidi ühes eelnevas postituses.
Selle talve kindad saavad enam vähem kõik rohelised. No seda just sellepärast, et see korralik maavillane roheline lõng mille Eestis käies ostsin on nii mõnus.
Lillad värvid kinda sees kahjuks villased pole.
Muster on endal ühest-teisest kohast kokku korjatud. Jupp ühelt vanalt (poe)kampsunilt, jupp mingist käsitöö ajakirjast.
Ja kaunistuseks seekord tutid. Vintage on ju nüüd nii moes, ega siis minagi sest üle ega ümber saa. Selle stiili käsitööd netis uurides avastasin, et pompom`s on oli väga poppis. No ma siis ka.
Kahjuks pildistamise ajaks oli minu hirmus ilus tulbi bukett omadega ühel pool. Nii ma siis võtsin teise õitseva "lille". "Anthurium Pink Champion"

Halliga võitlemiseks jõudu teile!
Mea posted @ 12:10 - Link - kommentaarid (10)
09 Veebruar 2014
TEEKANNU SOOJENDAJA...

... nagu vanasti.
Sünnipäevaks sain omale kingituseks väikese klaasist teekannu. No täpselt selline hea suurus, paari tassi tee jaoks. Keedan omale tihti siin talvisel nohu ajal ürditeed. See peab ju natuke seisma ja tõmbama. Kuna kann on aga väike, siis kaob tee soojus sellest ruttu. Nõnda siis õmblesin kannusoojendaja.
Ega ma eriti riiet valinud, võtsin esimese ettejuhtuva riidetüki kapist. Kui kanti hakkasin ajama siis läks asi blässiks kätte. Polnud üldse minu värvid. Aga mis seal ikka. Tikkisin tikandiriba peale ja kõlbab koduseks kasutamiseks küll.
Ja näe, võta näpust, tänane ilm ka pildistamiseks ei sobinud. Hall teine ja valgust pole. Vahest võib ju ühe blässi asja säravaks pildistada. Aga täna sellest asja ei saanud. Vot siis.

Mea posted @ 13:39 - Link - kommentaarid (4)
04 Veebruar 2014
TULBI MEELEOLUS...

... hakkasin neid kindaid kuduma. Lihtsalt lilled olid niiiii ilusad ja värv ka... ja peale jõulupunase ära korjamist kohe silm puhkas selle kevadise peotäie peal.

Siin täna sulatab ja päikegi piilus korra aksnast sisse, nii, et kevade igatsus tuleb tasapisi peale.
Mea posted @ 14:17 - Link - kommentaarid (4)
184387 Vaadanud