Mea Moodi
Mea Moodi
Näpitsen praktilisel eesmärgil ja et omamoodi oleks. Ja siis veel hingerahu pärast... .
31 Oktoober 2014
HALLOWEEN

Ma ei tea kuidas Eestis on aga siin Rootsis hakkab Halloweenist õige suur "püha" saama. Eks kaubandusel ole selles suurim osa, sest poed on teemakohast kaupa täis ja lastega sellest päris mööda minna ei saa. Lisaks tondihilpudega enese ehtimine ja naabri ukse taga kommi norimine. Katri ja Marti siin ju ei joosta. Kahjuks.
Nii siis meiegi peres. Paar õhtut-ööd läheb ikka enne püha lastele kostüümide valimistamiseks.
Tütrele õmblesin nõiakleidi.Jah, nali naljaks aga nädalavehetusel tuleb tõsistemate asjadega tegeleda. Hingede pühal surnuaeda küünlaid süütama minna ja kirikus kooriga laulda. Mõnus nädalavahetus!

Olgu Teilgi see kena ja küünlavalguseline!
Mea posted @ 17:55 - Link - kommentaarid (1)
13 Oktoober 2014
SÜGISKARDIN

Suvine kardin saab köögis meil tavaliselt välja vahetatud jõulukardina vastu. Aga nüüd võib nende kahe vahele üles riputada ka sügiskardina.
See kardin valmis nimelt koostöös mu enese tütrega. Metsa jalutuskäigult korjasime kaasa mõned kenad puulehed. Kodu poole teel tuli mõte, et prooviks nendega trükki kanga peale teha. Kapis ju terve karp tekstiili värve. Vanad juba aga ehk kõlbavad. Kardina mõtet alguses küll ei olnud. Otsisin ühe riideriba välja. Tahtsime lihtsalt proovida. Kui asi valmis sai siis hakkasime vaatama, et kui selle sama riideriba pooleks lõigata siis saab kaks pikka rida puulehti. Mul tuli järsku meelde, et kapis on kaks rohelist, ühevärvilist, igavat kardinat seismas, sinna peale saaks puulehtedega kangaribad õmmelda.
No ja siis saimegi kaks uut kardinat. Kööki. Kenad said

Mea posted @ 17:06 - Link - kommentaarid (10)
184408 Vaadanud