Mea Moodi
Mea Moodi
Näpitsen praktilisel eesmärgil ja et omamoodi oleks. Ja siis veel hingerahu pärast... .
29 Oktoober 2012
SOKID VALMIS!... Ometigi! Ei teadnudki kas jõuavad Soktoobrisse või siis saab sellest äkki hoopis Sokvember.
Sokid said lihtsad. Träpsulisest lõngast. Natuke valget kirja sees. Mustriosa(kene) tuleb raamatust "Eesti sokikirjad ilma laande laiali".Soojust jalgadesse Teile sellel tuulisel sügisel!
Mea posted @ 14:30 - Link - kommentaarid (7)
20 Oktoober 2012
SÕRMIKUTE KAUNISTUS

Vanaema kudus Minnale uued sõrmikud. Ilusad roosad. Täpselt nii nagu Minna tahtis. Kaunistuseks peale õmblesin lepatriinud. Nii suve mälestuseks, kui ka igatsusest järgmise järele... .Mea posted @ 17:25 - Link - kommentaarid (8)
10 Oktoober 2012
MEIE PERE KAMPSUN

Nojah, nii võin seda nimetada küll. Meie pere kampsuniks. Kolmandat korda olen selle siis kapipõhjast välja otsinud. Meie kolmandale. Esimeselt teisele ja teiselt kolmandale. Kampsuni tegin tegelikult väga-väga ammu. Vist isegi keskkooli lõpus. Ja siis veel ei teadnudki kellele see selga saab. Aga kuna ma neljandat korda seda enam välja ei otsi (kui, siis võibolla lastelastele ), siis mõtlesin, et nüüd pean selle asjakese siia blogisse üles panema kah. Nagu endale vahest meeldetuletuseks või vaatamiseks. (Noja teile muidugi ka, kes te seda parasjagu siin silmitsete.)

Kampsun on kootud Vikingi lõngast, mida siis (u. 20 a tagasi) tavalisele villasele lôngale vahelduseks tutvuse kaudu sai. Muster pärineb Ilutegijast, kui mu mälu mind ei peta. Ilmselt olen seda veidi muutnud kuna enamasti juhtub nii. Küljel ja õla peal on nööbid.

Mea posted @ 12:18 - Link - kommentaarid (12)
184408 Vaadanud