Mea Moodi
Mea Moodi
Näpitsen praktilisel eesmärgil ja et omamoodi oleks. Ja siis veel hingerahu pärast... .
17 Oktoober 2010
SYDAMLIK SYGIS

Minnale kudusin uued kindad. Eelmise sygise sokilönga jäi yle ja sel sygisel sai siis kindad. Sellised sydamlikud.Kindad said sisse fliisivoodri. Löng oli ju selline peenema moega (Drops Fabel Superwash). Ega ta muidu eriti soe jää.Ega täna pikemat juttu saa, nii et Sydamlikku sygist Teile siis!

Mea posted @ 19:36 - Link - kommentaarid (9)
10 Oktoober 2010
SEEKORD ILMA KÄSITÖÖTA,
EHK SYGISEJUTTU.

Kaasa on möned päevad ametireisil. Ma siin lastega yksi kodus. Ei, ega ma ei kurda, täitsa hästi läheb meil. Aga naljakas on avastada, et perekonnas möned tegemised kuuluvad ainult yhele ja möned ainult teisele. Näituseks neljapäeva öhtul pidin ma äratuskella järgmiseks päevaks helisema panema, aga näed, ei osanud. Seda väikest liigutust on alati mu teinepool teinud. Nuputasin mis ma nuputasin, löpuks panin oma telefonil larmi käima. Pole just sama asi kui äratuskell aga probleem sai lahendatud.
Teine tegmine oli täna kui tahtsin telefonist pildistatud pildid arvutisse saada. Minuga on ju nii, et kui möte pähe tuleb siis see peab kohe teostatud saama. Nii ka nende piltidega. No ei saand homseni oodata. Leidsin suure otsimise peale öige juhtme millega telefon ja arvuti yhendada (milline on see öige juhe, vat see on minu jaoks nyydisaegne elukysimus), pool päeva mötlesin ja proovisin ja sain asjaga hakkama. Pildid on arvutis!!!

Eile oli meil siin nii kena sygisilm, poja korjas mulle aiast lilli. Isegi yhe vöörasema ja kurekella leidis.Metsa jalutama läksime ka. Nyyd kui lapsed suuremad mötlen alati kui mönus on ikka ilma lapsevankrita käia. Aga täna selleta ei saand. Nimelt pidi Minna oma tite kaasa vötma ja muidugi käruga. Jupike maad lykkas ta seda ju ise aga siis oli minu kord. Käru lykata. Pigem vedada.Nyyd paarist yllatusest.
Kevadel ostsin yhe paprika taime kasvuhoonesse. Tuli palju paprikaid peale kyll, aga kui nad löpuks valmis said siis said neist hoopis chillipippra kaunad. Naljaks. Mul tuleb see inetu pardipoja lugu meelde, kus pardist saab hoopis luik. Nojah, kui mul selge oli, et paprikat ei saa, saab hoopis chillit siis ma lootsin, et äkki lähevad kaunad punaseks. Ma kusagilt ykskord nägin, et keegi oli neid kuivatanud ja nendest päkapikke teinud. Aga vöta näpust punaseks nad kyll ei läind. Kollased päkapikud. Ei tea... . Äkki kellelgi on möni hea idee varuks. Mul kyll pole.Teise yllatuse leidsin maasika peenrast. Vahetasin oma tavalised maasikad kevadel kuumaasikate vastu välja. Nad on terve suve ja sygise takkapihta öitsenud. Ja näe, täna, 10. oktoobril leidsime veel mammu. Tore, eks!Jah seekord sai lugu pikk. Viitsisite lugeda, siis on tore.
Löpetuseks natuke sygisvärve. Kena sygist!

Mea posted @ 17:40 - Link - kommentaarid (7)
184408 Vaadanud