Mea Moodi
Mea Moodi
Näpitsen praktilisel eesmärgil ja et omamoodi oleks. Ja siis veel hingerahu pärast... .
13 Juuni 2010
MINU KEVADTÖÖ ON VALMISSelleks on linane seelik. Väga mönus kangas. Selline öhemat sorti ja hea "langemisega". (Nii ytles minu vanaema, tema oli mul yks tubli ömbleja). Oliivroheline, kuigi piltidel näeb seelik peaaegu hall välja.
Seeliku ömblesin oma löike järgi.
Mustri tuletasin Sirje Önnise imeilusatelt kostyymidelt, ajakirjast Käsitöö suvi 2009.
Selline sai siis.
Mea posted @ 13:41 - Link - kommentaarid (19)
05 Juuni 2010
MINU SELLE KEVADINE UHKUS...

... on minu uus kasvuhoone. Täiesti uus. Iga väiksemgi kohake säratab uudsusest päikese käes ja klaasid on nii puhtad ja kraapsuta, et vahest on tunne, et polegi teisi seina ees. Kallis kaasa ladus kividest vahekäigu ka ja väikese nurgakese tooli jaoks, mis kasvuhoonesse pidi ära mahtuma, et siis seal istuda ja vihmasabinat kuulatada saaks. Tahaks uhkusest ja häämeelest rinna punni ajada ja väraval möödaminejaid sisse juhatada, et nad minu iludust vaatama tuleksid. (Seda viimast kyll ainult möttes, päriseks vist tunduks asi veidi kummalisena.)

Selle kasvuhoone sain omale synnipäevaks. Olen igakevadist aiatööaega sama jutuga alustanud, et kui saan nelikymmend siis soovin kingituseks suuremat kasvuhoonet. Aga näe kaasa ytles minu viimase synnipäeva hommikul, et mis me siis ikka seda neljakymnendat peame nii ootama ja saingi oma kingituse viis aastat varem kätte. KalliKalli!
Siin ta siis on.Ja nönda kaob minu vaba ajakene öueasjade peale.
Aga katsun omi tegemisi teha teemakohaselt.
Siin on natuke roosat...


...ja natuke rohelist. Minu squashi istikud. Eesti keeles vist suvekurk vöi hiinakurk. Ei teagi täpselt.
Mea posted @ 11:25 - Link - kommentaarid (5)
184471 Vaadanud