Mea Moodi
Mea Moodi
Näpitsen praktilisel eesmärgil ja et omamoodi oleks. Ja siis veel hingerahu pärast... .
13 Jaanuar 2013
JAANUAR - KUDUMINEJaanuari kudumistööks on minult kindad. Punase tipuga ja mustrikompotiga.
Kinda mustri korjasin kokku erinevatest mustritest Aina Praakli sokiraamatust "Eesti sokikirjad ilma laande laiali". No mulle ikka meeldib vahest kompotti teha. Olen selle eest kord omad vitsadki saanud aga näe ei aidand .
Ma alustan tihti asju nii, et ei tea mis sest tuleb, mis värvi lõngad lõpuks mu näpu vahelt läbi jooksevad ja kas sest tuleb üldse sama asi mis algul plaanis. Aga seekord olid plaanis kindad ja sai ka kindad.
Kinnaste kaunistuseks natuke keerupaela ja tutikesi.Täna oli üle pika aja natuke päikest. Nii mõnus. Loodan, et jagub seda teilegi kallile Eestimaale!
Mea posted @ 11:05 - Link - kommentaarid (8)
02 Jaanuar 2013
PÄKAPIKUPADI

Jah, olen oma jõulupadjaga peaaegu lootusetult hiljaks jäänud. Ega nüüd ei tahagi enam nagu jõuluasja näha. Aga seda enam on see kapitel vaja siia üles tähendada, kuna päev edasi ja jõulud jäävad aina kaugemale.
Asi oli nõnna siis, et ämm koristab oma kappe ja panipaiku ja jagab "pärandusi" lastele. Meile sattus üks päkapikkudega linik mis minu mehe vanaema kunagi oli tikkinud ja mis tema kodus jõulu ajal alati laual olevat olnud. No ma ütlesin kohe, et meie kodus kahjuks linikuid kasutada ei saa, kuna need ei paista kõige laualoleva alt välja. Aga samas kappi teist seisma ka jätta ei tahaks, ikkagi tähtis linik teine. Ma siis vaatasin, et linik on ju täpselt nii suur kui meie lilleline sohvapadi. Ja lillelisele oleks ju kena jõulu ajal vahelduseks midagi päkapikulist peale tõmmata. Leidsin kapist sobivat punast riiet ka mis sobis kenasti linikuga kokku ja nii sai linikust hoopis padi.

Unustasin mainida, et lisasin omalt poolt padjale litrite näol natuke sära ka. No ei saa kohe ma ilma litriteta vahest.

Head jätkuvat uut aastat teile kõigile!
Mea posted @ 20:11 - Link - kommentaarid (10)
184408 Vaadanud