Mea Moodi
Mea Moodi
Näpitsen praktilisel eesmärgil ja et omamoodi oleks. Ja siis veel hingerahu pärast... .
08 August 2010
SELLE SUVE KUDUM

Ega mina palju ei koo. Ja kui koon, siis asjad vötavad ikka aega. Kudumises ma nii öelda nobenäpp pole. Aga siin ta siis on. Minu selle suvine varraste töö. Suvepluus Minnale.
Löngaks Drops MUSKAT. 100% Egiptuse puuvilla. Löng ise on väga kena. Mönus, siidine ja natuke särav. Aga kude jääb kergelt ebayhtlane. Vöi öigemini - ebayhtlused paistavad hästi välja.
Valisin kaks värvi. Lihtsa liivakarva ja roosa. See roosa oleks vöinud veidi tumedam olla. Muster oleks rohkem välja "hypand".
Löige ja tegumood on enda omad. Hakkasin lihtsalt kaelusest kuduma ja mötlesin, et teen nii nagu välja tuleb.
Välja tuli selline:
Mea posted @ 17:02 - Link - kommentaarid (15)
01 August 2010
NOPPISIN KLAARI ALT ÖUNAPABULAID KOKKU... .

Ega neil tyhjadel veel suurt maitset ole aga nii hea öunalöhn löi ninna.
Minu aeg on tulnud. Jah, täna ongi juba esimene august. See on minu aeg: august ja september. Minu oodatud aeg. Saan jälle hingata. Peale pöuda ja puhkusesöite. Ei pea enam kohvreid-kotte kokku-lahti pakkima. Saan aias öunapabulaid kokku kraapida, peenrast sörmejämedusi porgandinidusid tömmata. Kurki on kasvuhoones ja tomatit tuleb. Hilja pandud kartulist saab juba parajaid mugulaid.
Ja mis eriti mönus, öhtuti saan mönusa kampsuni selga panna kui välja lähen. Mulle ei meeldi "paljalt" käia. Saan ennast ometi jälle korralikult riide panna.

Tulime eile Eestist. Sai nädala jagu kodus olla. Emal on kohe synnipäev tulemas. Oli vaja talle pakki. Ja mis neid emasid siis ikka rohkem röömustab kui see laste-tehtu. Eriti lastelaste. Tegime siis Minnaga Mummule padja. Minna joonistas ja mina ömblesin.

Jänku vikerkaare all. Lapsed oskavad alati ilusaid asju joonistamiseks valida. Neil on ilusad mötted.

Selleks korraks siis sedamoodi. Kena augusti teilegi! Seda minu mönusat aega... .
Mea posted @ 14:13 - Link - kommentaarid (12)
184478 Vaadanud