Mea Moodi
Mea Moodi
Näpitsen praktilisel eesmärgil ja et omamoodi oleks. Ja siis veel hingerahu pärast... .
29 Aprill 2013
PABERITÖÖAprilli tööks said ajalehe paberist lilled. Kusudama lilled. Õpetus siit.

Riputasin nad kasvuhoonesse. No toreduse pärast.

Mea posted @ 18:21 - Link - kommentaarid (7)
14 Aprill 2013
LASTEGA TEGEMINE

Tegelikult oli see tegemine meil juba sügisel ühel vihmasel päeval. Katsusime päevast asja saada. Võtsime välja tekstiilivärvid mis olin muretsenud, et jõuluks mõned kingitused valmistada.Värvimisel kasutasime vana head kartulitrükki. Olin kusagilt netist leidnud piparkoogi vormidega kartulitemplite valmistamise. Kartul tuleb pooleks lõigata, pipargoogivorm sisse vajutada ja üleliigsed ääred ära lõigata. Siis vorm eemaldada.Ja siis läkski värvimiseks.Minna kasutas ka mõnda vana shablooni mis kusagilt meisterdamise karbist järele oli jäänud.No ja siis nad olidki valmis. Laste särgid. Ega need t-särgid uued olnud. Juba mitu korda pestud ja nagu kappi seisma jäänud. Aga nüüd sai neile uue ilme. Värv tuli muidugi peale ka triikida.Aga ma nüüd õue. Meil täna ometigi kevad käes!
Mea posted @ 12:35 - Link - kommentaarid (1)
07 Aprill 2013
PEALE PÜHI

Jah pühad läbi ja meil siin lastel koolivaheaeg ka läbi. Homme hakkab koolinädal jälle pihta.
Sain korraks pühade ajal koju Eestisse. Mõnus! Alati see igatsemine ja siis kui aeg käes, lähevad päevad nii ruttu. Aga mõneks ajaks jälle rahu hinges.
Panen siia ühe munade neliku, mille poja maalis. Minu arust valis ta nii kenad kevadised värsked värvid.Nüüd olen ka lõpuks ometi ühe väga kena raamatu omanikuks saanud. Ema leidis selle veel raamatupoest. Nimelt Kristi Jõeste "Kirjatud teekond". Ja ei saand kohe kuidagi kui et vardad kätte ja ammu ununenud nippe uuesti proovima hakata. Avastasin ka et, nii peeneid vardaid kui raamatus autor soovitab, mul üldse polegi. Minu kõige peenemad sukavardad on nr 2. Neid ma muidugi ka enamalt jaolt kasutan. Aga nüüd saadan kalli ema poodi mulle vardaid otsima .
Siin siis ka üks väike proovikene raamatust.Mea posted @ 12:41 - Link - kommentaarid (3)
184408 Vaadanud