Daku nikerdamise pesake
Kõigesööja :D Teen seda käsitööliiki, mis parasjagu meeldib :D
.: Minust :.
Vanus: 26
Asupaik: Äntu metsad
Tähtkuju: Sõnn
.: Lingid :.
Daku nokitseb fb-s

.: Ütlus :.
Mida ma kuulen, ma unustan. Mida ma näen, ma mäletan. Mida ma teen, sellest saan aru.
.: Viimased postitused :.
Viimased postitused
Aprill 2014

.: Külastajad :.

120111

19 Aprill 2014
Pidurüü

Tohoh, nii pikka pausi polegi pikalt olnud. Tegelikult on ju nii mõndagi postitamata jäänud, aga tagantjärgi ka panema ei hakka. Tänase postituse asjad on ka jupp aega tagasi pildistatud, aga need on planeeritult alles nüüd siia ilmuvad.

Alustan pildikesega hetkel veel viimistlemisjärgus esemega, mis on ülejäänuga ka seotud.

Foto NAGI's: 31.03

Asusin nimelt omale peokleiti tegema. Sidusin sellesse nii lemmikuks saanud lilleõied ja meelepärase seelikumustri, mida seni olen kahel lasteseelikul kasutanud. Pildil paraku on seelik veel lõpetamata, see peaks saama kaetud satsiringidega üleni. Just nagu SIIN postituses oleval seelikul. Kui ma selle pildi oma facebooki käsitöölehele postitasin tekitas see naljakat elevust mu postkastis, tol korral jätsin vestlused õhku rippuma, aga tõsi ta on, et kleidike on tehtud tantsulöömiseks suvel saabuval erilise hõnguga peol.

Peoke saab toimuma sündmuse puhul, millest praegu on möödas nädal ning mille tarvis sai valmis tehtud üks sallike. Algul plaanisin korralikku Haapsalusalli oma reeglitega, aga lõng otsustas juba selle et ilmselgelt ei tule ta peenike ja imeõrn. Meespool nimelt minuga koos lõnga otsima tulles valis välja mohäärlõnga milles jooksis sees metallikniit. Kahest suurest tokist jagus enam-vähem õlasalli pikkust, siis aga selgus et rohkem seal poes seda lõnga pole ja juurde ilmselt ka ei saa. Seega äärepits jäi ka tegemata. Aga muster oli "õige" ning piibelehed ka olemas. Nendel kahel sümbolil - Haapsalu ja piibelehed, oli meie jaoks oluline tähendus hetkeolukorras.

Foto NAGI's: DSCF7192

Pakkisin salli valmides kenasti kokku ja ootama. Eelmisel reedel, 11 aprill, võtsin selle sealt välja ja soendasin end tugeva tuule eest ning murdsin pead, kust tulevad karvakesed mehe pintsakule, seni kui taipasin et mina ise oma salliga neid tekitangi Mehele vabanduseks meenutasin talle, et just tema selle lõnga valis. Aga soe oli sallike küll.

Foto NAGI's: _MG_2044

Pildil olev lillekimp on Heliivika looming, blogist ma ainult selle kohta ei leidnud midagi. See sai väga suure tähelepanu ja imetluse osaliseks, kohati oli tunne et isegi suurema kui mina ise

Kaunist kevadist nädalavahetust kõigile. Mina nüüd seelikusatse heegeldama ja hiljem poistega mudellennukeid vaatama, vend kutsus meid kaasa lennutamisele pärastpoole.


Daku posted @ 05:18 - Link - kommentaarid (2)