Pandamõmmi pesa
Pandamõmmi pesa
Mänguasjamaa
TÄHELEPANU MINU KÄSITÖÖ HUVILINE!
Teen oma lelud omaenda ideede järgi ja pildistan ise - see ongi minu looming (kui ma pole märkinud lelu juurde idee päritolu). Kui teed midagi ise minu ideede ja õpetuste järgi, palun viita sellele! Mitte et ma kade oleks, aga äkki nii leiab mind keegi, kes on leludest ka suuremas plaanis huvitatud! ;) Aitäh!
.: Mõnda minust :.
Minu aastaid: 32
Elan: Keset Eestit
Tähtkujult: Jäärapäine ;)
.: Minu nupp :.
.: Mulle meeldib :.
Käsitööd teha ja lobiseda
.: Ei meeldi :.
Inimesed kes lubavad mida iganes aga tegudes on nõrgad. No ja kõik need teised pahad asjad ei meeldi ka!
.: Minu lingid :.
Laste pahanduste kogu
Prüginimekiri
Silm puhkab
Mõtlemapanev!
autor.ee
Minu blogi 2009 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2010 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2011 aasta kokkuvõte linkidena
Mänguasjamaa

.: Quote :.

.: Viimased postitused :.
Viimased postitused
Veebruar 2011

.: Ja veel :.

Loen:
Enamasti lastele raamatuid ette :DD

Filmid:
No meie kohalikust klassikast ma ikka paremat ei tea :D

Kuulan:
Seinast seina ja seina taga ka. Igas stiilis leidub midagi väga head ja iga stiili kuulamiseks on oma aeg ja koht ;)


Alates 12.märts 2010:
free counters

.: Piilumisi :.

672230

25 Veebruar 2011
MINU SUUR UNISTUS SAI LÕPUKS TEOKS!

Oi ma olen nüüd õnnelik ja õhinas!
Lõpuks on minu uus raamatukogutuba sellises seisus, et julgen teilegi paari pilti näidata!


Muidugi on veel osa kraami kastides, kus nad on olnud nii umbes kaks-kolm aastat, sellest saati, kui vana raamatukogu tuli majasisese trepi tegemiseks kokku pakkida. ohh, ma tundsin neist puudust! Tihtipeale tahaks lastele seletatavat raamatutõega ju illustreerida, aga ma pidin ainult nentima, et meil seal banaanerites on selline raamat Nüüd on juba mitu päeva lapsed muudkui tõstnud ja lehitsenud ja uurinud. Mõnus!

Vaatamata katmisele ja kastides olemisele ei ole võimalik ikka kuidagi vahelagedesse ja seintesse aukude (uste) tegemisega kaasnevat tolmu vältida. Ja oi seda tolmu oli palju! Lapitasin ja tolmuimetasin kõik need raamatud, mis juba riiulis nüüd on, ükshaaval üle (see ka minu vähesema lõngadega käsitöötamise põhjus, eksju ) Seda lapitamise ja sättimise tööd jätkub veel jupiks ajaks, nagu postituse lõpus viimaselt pildilt näha, on tegelikult kaste veel ootel.

Mul on üsna palju ka viimase kahe kümnendi raamatuid, enamasti sellised targemad raamatud, aga väga suur osa on siiski minu lapsepõlvest ja minu vanaema pärandusena jäänud nõukaaegsed raamatud. Hoian neid kõik hoolega, sest vaevalt suurem osa neist kunagi uuena trükki läheb. Juba varsti on nad vanad ja väärtuslikud (osad juba ongi ) nagu enamus nõuka-aja kraamigi. Eriti hea meel on näiteks Lenini teoste üle Neid on mul kolm köidet Kui kellelgi aga kuskil on olnud raamatute äraviskamise oht, siis olen ma nad kenasti omale koju tassinud

Kogu sisustus on vastavalt ajastule (masu pole veel siin üle läinud ) väga säästlik ja kokkuhoidlik.

Tapeet on rohekas, kuna olen kunagi kuskilt lugenud, et raamatutele meeldib rohelises keskkonnas.
Kirjutuslauaks vana laud, selline nagu suur kobakas, nagu olid minu vanematel omal ajal koolilauaks. Hetkel veel tuhmunud, vajab uut pinoteximist.


Uks ootab veel lakkimist, jääb muidu sama heledaks.Riiulid ehitas mu kallis kaasa ehtsast kaselauast, sihilikult sellised tugevad ja lihtsad. Äiapapa pani nende kaselaudade kuivatamisega natuke puusse ja enamus on tegelikult nn. praak. Aga meile meeldibki see huvitav puu-kirju hoopis rohkem. Hoopis huvitavam!

Suures riiulis annavad tooni siiski vanad räsitud raamatudMiks mu raamatukogu valmimine terve selle aasta alguse on võtnud?
Aga seepärast, et minu isiklik pottsepp (minu kallis kaasa) ladus vanale plekkahjule uue sisu ja meie sügisel valminud leiva-ahjustüle jäänud vanadest kividest valmis lagunenud pottidest soemüüri asemele uus imeline soemüür! Minu lemmik!Vot nii uhke pesa on mul nüüd! Õnnelik olen!

Ma ei suutnud oma kõrvu uskuda, kui mu kallis kaasa minu lõnga ja kaltsukerade ja kangaste ja muu kastide peale avaldas arvamust, et ühe toa peab mulle veel tegema: käsitöö toa. Ikka selleks, et terve elamine ei oleks seda minu näputööträäni täis Oleks ju lahe küll! Igatahes raamatukokku lõngakerade tassimine keelati kategooriliselt ära
_____________________________________________

Ja lõpuks pilt minu usinast meesperest!
Valmib uus kast pliidi juures paberisodi korjamiseks. Täiesti uskumatu, et meil siiani oli pliidi eest kössakas pappkast

Issi saagis lauajupid, väike poja ulatas ükshaaval kruve ("Palun!") ja suurem poja kruvis issi juhendamisel kokku. Ja pappkast saigi katlasse minnaTegelikult oli point selles, et suurem poiss saaks midagi päriselt teha, hoopis kenam kast pliidi ees on lihtsalt boonus!
_____________________________________________

Ei, ega ma ilma lõngadeta mässamiseta ei saa. Täna olen näiteks kaks kaltsukotist leitud kampsunit lõngaks teinud. Ka täitsa mõnus näputöö, säästev pealegi!
_____________________________________________
Homme siis loosime Nõelravi Pandamõmmit, eksju! Sinnani võib veel paar postitust tagasi postituse kommentaaridesse ideid lisada!
Homseni!
Pandamõmmi kirjutas @ 18:53 - Link - kommentaarid (10)