Pandamõmmi pesa
Pandamõmmi pesa
Mänguasjamaa
TÄHELEPANU MINU KÄSITÖÖ HUVILINE!
Teen oma lelud omaenda ideede järgi ja pildistan ise - see ongi minu looming (kui ma pole märkinud lelu juurde idee päritolu). Kui teed midagi ise minu ideede ja õpetuste järgi, palun viita sellele! Mitte et ma kade oleks, aga äkki nii leiab mind keegi, kes on leludest ka suuremas plaanis huvitatud! ;) Aitäh!
.: Mõnda minust :.
Minu aastaid: 32
Elan: Keset Eestit
Tähtkujult: Jäärapäine ;)
.: Minu nupp :.
.: Mulle meeldib :.
Käsitööd teha ja lobiseda
.: Ei meeldi :.
Inimesed kes lubavad mida iganes aga tegudes on nõrgad. No ja kõik need teised pahad asjad ei meeldi ka!
.: Minu lingid :.
Laste pahanduste kogu
Prüginimekiri
Silm puhkab
Mõtlemapanev!
autor.ee
Minu blogi 2009 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2010 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2011 aasta kokkuvõte linkidena
Mänguasjamaa

.: Quote :.

.: Viimased postitused :.
Viimased postitused
Veebruar 2011

.: Ja veel :.

Loen:
Enamasti lastele raamatuid ette :DD

Filmid:
No meie kohalikust klassikast ma ikka paremat ei tea :D

Kuulan:
Seinast seina ja seina taga ka. Igas stiilis leidub midagi väga head ja iga stiili kuulamiseks on oma aeg ja koht ;)


Alates 12.märts 2010:
free counters

.: Piilumisi :.

726344

21 Veebruar 2011
SÜNNIPÄEV (ja sünnipäevaloosimine ) ON TULEMAS e. PANDAMÕMMI NÕELRAVIL

Ma ei tea, kas keegi selle pika loo läbi ka jõuab lugeda, aga kõike, mis ma öelda tahan, lühemalt kohe kuidagi ei osanud kirjutada. Lohutuseks see, et tavaliselt ma niipalju ei kirjuta

Minu blogi hakkab väikest sünnipäeva pidama: kuigi välimus eriti muutunud (arenenud ) ei ole, on blogist saanud särasilmne 2-aastane Õige sünnipäevapäev on laupäeval, 26.02.

Tänu teile, kes te ikka minu tegemisi tunnustate, on see 2 aastat nii tegusalt möödunud! Aitäh teile!

Teeks teile sünnipäeva puhul kingituse!

Kui ma jõululoosimise tegin facebookis meeldijate-jagajate vahel, siis Laalake oli nukker, et ei saanud loosis osaleda. Usutavasti oli neid veel, kes jäid siis kõrvale. Ei tahtnud tehtud reeglit tookord rikkuma hakata, aga lubasin endale, et peagi teen uue loosimise, kus on kõigil soovijatel vabalt võimalik oasleda. Nüüd on täitsa paras aeg!

Pidasin pikalt aru, et kas anda loosimisest teada enne sünnipäeva ja loosida sünnipäeval või anda teada sünnipäeval ja loosida kunagi suvalisel päeval. Jõudsin järeldusele, et pidulikum ja kenam on kingitusi jagada ikka sünnipäeva päeval.

Niisiis: minu blogi 2 aastaseks saamise puhul loosin välja kingituse, mille saadan oma kuludel loosi võitjale!

Teeks seekord ka ikkagi natukese kiiksuga loosimise, niimoodi kaup kauba vastu
Siis on mul hoopis huvitavam ja loodetavasti ka teil huvitavam hiljem jälgida, mis sellest välja tuleb.

Nimelt osalevad loosis teie ideed-mõtted. Pidevad ja vähe harvemadki blogikülastajad teavad küll mu erinevate asjade leluks kudumise hobi. Olen kudunud paljaid beibesid, kõikvõimalikke loomi, kohvi ja torti, fantaasialelusid, näpunukke, nukke, putukaid jne. Mida kõike on valminud saab näha SIIT ja SIIT ja MÄNGUASJAMAALT

Selleks, et loosis osaleda, kirjutage selle postituse kommentaaridesse see loom, tegelane, asi või mistahes muu mõte, mille ma võiks proovida valmis meisterdada. Võib anda ka pildi-lingi, kui see teeb teie mõtte selgemaks Need ei pea olema kootud olevuste-asjade pildid ja need ei pea olema mõtted, mida on kootud või millel on muster! Et oleks nii mul kui teil huvitavam, siis võiks kõik mõtted olla miskipoolest erinevad. See mõte võib olla vaid üks sõna, näiteks: Elevant (ainult et elevante olen ma päris mitmeid ja ernevaid teinud)

Suurust, täpset välimust, värvi jm ma siiski garanteerida ei saa, samuti ei garanteeri, et ma kõiki neid asju suudan-oskan teha.
Aga ma tahan proovida!

Ja nüüd kingitus!

Mõtete pakkujate vahel loosin välja nõelapadja.

PANDAMÕMMI NÕELRAVIL!

Mitte kõigil blogikülastajatel ei ole mänguasjadega midagi peale hakata. Siiski tahtsin teile kingititust tehes jääda oma liistude juurde. Ei oleks nagu üldse õige, kui ma nüüd selle 2 aasta mänguasjade näitamise järel loosiksin välja ehteid või kootud salli näiteks. Ja siis mõtlesingi, et üks lustlik nõelapadi kulub ära igale käsitöölisele, tegelegu ta siis mistahes näputööga, eksju.

Aga nagu ikka kõik minu asjad, on ka minu tehtud nõelapadi lõngast, mitte kangast. Muideks: lõngast nõelapadi on väga mugav! Ka jämedamaid nõelu on kerge sinna püsti torgata samas kui nii mõnestki kangast need läbi minna ei taha.

Tehtud nii, nagu keegi tegi kauneid kübara-nõelapatju ja Ossu59 õmbles igasugu toredaid nõelapadjategelasi - cd-plaadi alusele. Mu kallis mees vaatas ja täheldas: Pandamõmmi taldrikul

Minumeelest on ta tegelikkuses muhedam, kui pildil... eks see keegi, kes talle tulevikus nõelravi-teenust pakkuma hakkab, saab selle üle ise otsustada

Ps. nõelad ravi-teenuse osutamiseks on ravijal endal muretseda!

See pikutav Pandamõmmi lausa naudib seda nõelravi, tagumik mõnusalt upakil Tõestuseks, et ta on ka ilma nõeltega torkimiseta sama nägu (teda nõelad ei häiri) ka üks ilma nõelteta pilt:Miks ma niimoodi loosi teen? Natuke seepärast, et saada mõtteid, mida punuda, aga põhiliselt sellepärast, et mul omal on alati nii veider kirjutada loosimistel kommentaariumisse "Tahan ka!" ilma, et mul oleks ise midagigi vastu pakkuda

Kuna need väljapakutavad mõtted võivad olla väga lihtsad, siis loodan, et seekord saavad rahumeeli kõik soovijad loosist osa võtta!

Pandamõmmi loosin oma mõtte väljakäijate vahel välja laupäeva (blogi sünnipäeva) õhtul... hmmmm... ütleme kell 18.00, enne, kui tähistama hakkame

Ja siis tahan proovida neid teie mõtteid omal viisil teostada

Pandamõmmi kirjutas @ 12:26 - Link - kommentaarid (47)