Pandamõmmi pesa
Pandamõmmi pesa
Mänguasjamaa
TÄHELEPANU MINU KÄSITÖÖ HUVILINE!
Teen oma lelud omaenda ideede järgi ja pildistan ise - see ongi minu looming (kui ma pole märkinud lelu juurde idee päritolu). Kui teed midagi ise minu ideede ja õpetuste järgi, palun viita sellele! Mitte et ma kade oleks, aga äkki nii leiab mind keegi, kes on leludest ka suuremas plaanis huvitatud! ;) Aitäh!
.: Mõnda minust :.
Minu aastaid: 32
Elan: Keset Eestit
Tähtkujult: Jäärapäine ;)
.: Minu nupp :.
.: Mulle meeldib :.
Käsitööd teha ja lobiseda
.: Ei meeldi :.
Inimesed kes lubavad mida iganes aga tegudes on nõrgad. No ja kõik need teised pahad asjad ei meeldi ka!
.: Minu lingid :.
Laste pahanduste kogu
Prüginimekiri
Silm puhkab
Mõtlemapanev!
autor.ee
Minu blogi 2009 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2010 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2011 aasta kokkuvõte linkidena
Mänguasjamaa

.: Quote :.

.: Viimased postitused :.
Viimased postitused
Aprill 2010

.: Ja veel :.

Loen:
Enamasti lastele raamatuid ette :DD

Filmid:
No meie kohalikust klassikast ma ikka paremat ei tea :D

Kuulan:
Seinast seina ja seina taga ka. Igas stiilis leidub midagi väga head ja iga stiili kuulamiseks on oma aeg ja koht ;)


Alates 12.märts 2010:
free counters

.: Piilumisi :.

738102

25 Aprill 2010
PADJAPÜÜRIRALLI


On minul alles kõvasti külges see viimasele minutile jätmise komme!

Ma ju kogu aeg teadsin, et olen end sellesse teemasse kaasa sättinud ja ikkagi jätsin tegemise just viimasele päevale ja just nii, et tööd albumisse jõudsin alles viimasel tunnil Eks ma paistsin sellise laiduväärt käitumisega silma juba kooliajal... ju ei ole ma eriti muutunud

Teine asi on see, et mul on lausa raske teha midagi natuke ja lihtsalt... viimasel minutil ja ikka kohe hunnikuga, tervele perele ... Suurushullstus vist...

Igatahes oli lõpuks adrenaliin laes ja käed sabinas, et ikka jõuaks enne südaööd pildid nähtavale

Hakkame otsast peale.

Üldiselt lähtusin ma Unelmate padjapüüre tehes ikka laste unelmatest. Mulle lihtsalt meeldib kõige rohkem teha lastepäraseid asju.

Piiga voodis on selline väike padi, mis sai omale talle meeldivalt roosa välimuse ja paelad nööbid kaunistuseks. See padi nüüd juba magab plikaga... või plika padjaga

Teiseks tegin jõehobudega padjapüüre. See on defektiga kanga hunnikust kangapoes valitud. Liiga väike oli ja ribake tuli lisaks õmmelda. Kokkuõmblemisel tegin ränga loogikavea ja see juurdeõmmeldud ribake, mis oleks pidanud padjapüüri sisse jääma, jäi välja hoopis. Panin siis kaunistuseks ja veidi kenamini hoidmiseks suured nööbid ja kuna ma nööpaukudest ei tea midagi, nikerdasin need hoopis nöörijupist. Kahe jõehoburea vahel olev all osa tundus nii tühi ja igav. Sinna õmblesin vaba käega siksakiga karvase lõnga looklema. Need padjad magavad nüüd juba pojaga.


Paar padjapüüri tegin ka enda voodisse. Need lilled seal peal on vaba käega joonistatud ja siis peale siksakitatud. KUna tegu on mingi nõukaaegse siidiga, mis koledal kombel hargneb, siis siksakitasin ikka mõnuga, kohe kolm ringi. Tean ju küll, et see ei ole selliseks tööks sobiv riie... aga niiiii ilusad täpid olid ju!
Sealt defektiga kanga kastist on pärit ka see lambariide tükk. Liiga väike oli, juurde tuli panna. Valisin valge kanga ja karjamaad kujutama rohelise paela. Minumeelest nii toredasti sattus valgete lammaste sekka täpselt üks must, ja nii mõlemal pool patja.


Lambad karjamaal:


Ja viimaseks Kreakaamli komplekt. Minu tibul ei jäänud rääkima õppides kuidagi meelde see kaelkirjaku-värk, ajas kaamliga sassi ja pani kaks kokku. Meile tegi see omajagu nalja. Enam ta sassi ei aja ja pahandab meiega, kui me kaelkirjakut kreakaamliks kutsume
Nüüd sai laps oma patjadele sellise komplekti. Väiksele padjale aplitseerisin kaelkirjaku ja südame. Lapse rõõmuks lisasin ka roosikesi.No vaevalt, et keegi mind nüüd selles viimasele hetkele jätmises üle trumbata suudab!
Pandamõmmi kirjutas @ 20:56 - Link - kommentaarid (10)