Pandamõmmi pesa
Pandamõmmi pesa
Mänguasjamaa
TÄHELEPANU MINU KÄSITÖÖ HUVILINE!
Teen oma lelud omaenda ideede järgi ja pildistan ise - see ongi minu looming (kui ma pole märkinud lelu juurde idee päritolu). Kui teed midagi ise minu ideede ja õpetuste järgi, palun viita sellele! Mitte et ma kade oleks, aga äkki nii leiab mind keegi, kes on leludest ka suuremas plaanis huvitatud! ;) Aitäh!
.: Mõnda minust :.
Minu aastaid: 32
Elan: Keset Eestit
Tähtkujult: Jäärapäine ;)
.: Minu nupp :.
.: Mulle meeldib :.
Käsitööd teha ja lobiseda
.: Ei meeldi :.
Inimesed kes lubavad mida iganes aga tegudes on nõrgad. No ja kõik need teised pahad asjad ei meeldi ka!
.: Minu lingid :.
Laste pahanduste kogu
Prüginimekiri
Silm puhkab
Mõtlemapanev!
autor.ee
Minu blogi 2009 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2010 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2011 aasta kokkuvõte linkidena
Mänguasjamaa

.: Quote :.

.: Viimased postitused :.
Viimased postitused
Veebruar 2010

.: Ja veel :.

Loen:
Enamasti lastele raamatuid ette :DD

Filmid:
No meie kohalikust klassikast ma ikka paremat ei tea :D

Kuulan:
Seinast seina ja seina taga ka. Igas stiilis leidub midagi väga head ja iga stiili kuulamiseks on oma aeg ja koht ;)


Alates 12.märts 2010:
free counters

.: Piilumisi :.

738094

27 Veebruar 2010
SÜNNIPÄEV!!!

Tere armas külaline! Mul on hea meel, et te said aega tulla minu Blogi esimesele sünnipäevale!

Otsisin kohe sinu jaoks välja oma uusima serviisi:
Keetsin sulle värske kohvi:Ja otseloomulikult pakun kohvi kõrvale küpsiseid ja värskeid maasikaid:Ehk oskad hoolida veel kodumaisest õunast... igatahes tõin keldrist tellisaare-visse ja lõikasin mõnusateks hammustamis-viiludeks:Mis kõige tähtsam: sünnipäeva juurde käib ju ka sünnipäevatort. Küpsetasin selle hästi minulikult mõnusa paksukese ja katsin rohke šokolaadiga! Nämm:Kuis on, kas patustame koos!? Sünnipäeva puhul võib ju nii palju maiust tarbida!Võta istet, ajame juttu ka!
Tahan sulle rääkida, kui rahul ma olen, et mul nüüd selline Blogi-tita on. Hakkasingi mõtlema, et kui minu Blogike on nüüd aastane, kas ta siis on pigem juba suur või alles täitsa beebi!? Et kas arvestada tema iga nagu inimesel või nagu koeral
Mulle omale tundub, et arenguruumi on tohutult ja pigem ikka Blogi-tita
Üks on kindel. See pisike Blogi-tita ja tema paljud-paljud sõbrad on minule käsitööalaselt vägagi innustavad ja poolikuid töid jääb nüüd ootele ikka palju vähem kui enne!
Samuti olen siinsete juba suurte Blogide lehekülgi lapates saanud indu võtta ette täitsa uusi asju (nagu näiteks õmblemine ja nõelviltimine) ning see tekitab alati eriliselt hea tunde, kui olen hakkama saanud millegi uuega, taas mõne uue kogemuse võrra rikkam

Tõele au andes oli päris sünnipäev eile, aga ma mõtlesin, et kellel see ikka on aega ja jaksu tööpäeva lõpus pidutseda, et laupäeva õhtu on peo pidamiseks ikka kohasem. No ja tegelikult oli mul omal ka eile tihe päev. Käisime lastega pealinnas seda Solarise laibanäitust vaatamas. Näitus ise oli asjalik ja minu suurem poja oli sellest lihtsalt võlutud. Kuulas ja uuris kogu näituse suurima hoolega läbi. Aga Tallinn... see peab ikka elu-ja-surma-küsimus olema, et ma sinna elama läheks. Liiga suur, liiga tihe, liiga must ja liiga kiire minu jaoks. Tublid ja tugevad olete, kes te seal elate ja sellise asjaga igapäevaselt toime tulete! Mina ei suudaks...Koju jõudes olen ikka hullult rahul, et ma elan just siin!

Tore, et võtsid hetke olemaks minu Blogi-tita seltsis tema esimesel sünnipäeval!
Laske nüüd hea maitsta, muidu jahtub veel kohvi ära!


Pandamõmmi kirjutas @ 16:27 - Link - kommentaarid (33)