Pandamõmmi pesa
Pandamõmmi pesa
Mänguasjamaa
TÄHELEPANU MINU KÄSITÖÖ HUVILINE!
Teen oma lelud omaenda ideede järgi ja pildistan ise - see ongi minu looming (kui ma pole märkinud lelu juurde idee päritolu). Kui teed midagi ise minu ideede ja õpetuste järgi, palun viita sellele! Mitte et ma kade oleks, aga äkki nii leiab mind keegi, kes on leludest ka suuremas plaanis huvitatud! ;) Aitäh!
.: Mõnda minust :.
Minu aastaid: 32
Elan: Keset Eestit
Tähtkujult: Jäärapäine ;)
.: Minu nupp :.
.: Mulle meeldib :.
Käsitööd teha ja lobiseda
.: Ei meeldi :.
Inimesed kes lubavad mida iganes aga tegudes on nõrgad. No ja kõik need teised pahad asjad ei meeldi ka!
.: Minu lingid :.
Laste pahanduste kogu
Prüginimekiri
Silm puhkab
Mõtlemapanev!
autor.ee
Minu blogi 2009 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2010 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2011 aasta kokkuvõte linkidena
Mänguasjamaa

.: Quote :.

.: Viimased postitused :.
Viimased postitused
Veebruar 2010

.: Ja veel :.

Loen:
Enamasti lastele raamatuid ette :DD

Filmid:
No meie kohalikust klassikast ma ikka paremat ei tea :D

Kuulan:
Seinast seina ja seina taga ka. Igas stiilis leidub midagi väga head ja iga stiili kuulamiseks on oma aeg ja koht ;)


Alates 12.märts 2010:
free counters

.: Piilumisi :.

738098

16 Veebruar 2010
TÖÖPÜKSID

Õmblesin siis oma pisipõnnile (poolteiseaastane) tööpükse. Nagu ma kuskil juba mainisin, on ta meil kõva töömees ja töötab põhiliselt põrandalapina

Kuna tegu on tõesti selliste päris tööpükstega, millega külla ei lähe, siis otsustasin kasutada olemasolevaid vanu riideid ära ja kaunistada need lihtsalt kangaribadest (neid on mul ulmepalju. ema kingitus ) välja lõigatud piltidega. Kasutasin sedasama lihtsat pükste lõiget, millega tegin ka tudukad. Lihtsad kummiga püksid.

Need esimesed on tehtud ühest minu teisme-east jäänud seelikuga. Olid sellised natuke teksavälimusega aga muidu mingi muu suht tugevast ja paindlikust materjalist ülepõlve laiad seelikud. Hästi moodsad... aga minule ei meeldinud ja nii jäi ta suht korralikuna lihtsalt seisma. Nüüd sai poja sest püksid ja ülegi jäi!
Pildid ka kangaribast ja seetõttu veits poolikud... aga ikkagi kangelased

Eest ja tagant:Need tegin oma venna vanast kampsikust, ka vist umbes tema teisme-east sesima jäänud. Kuna ta väljastpoolt oli ikka veitsa kulunud välimusega, siis tegin püksid meelega pahupidi. Lähedalt vaadates on alläärte pahupidiõmblused näha, aga tänapäeval võib ju igatmoodi
Pildid fliiskanga ribadest.

Eestpoolt ja tagantpoolt:Aga erilist tähelepanu tahaks pöörata sellele püksipaarile. Tegin selle vanast sviitrist, sellisest päris paksust ja välja tulid ehtsad karupüksid! :O See oli mulle muidugi üllatus, ega ma seda ei taotlenud. Kuna see oli kudum, siis tegin kõik õmblused siksakiga ja üleüldse ei koonerdanud kuskil äärte siksakkimisel

Päris normaalsed tulid välja ja julgustan kõiki emmesid isside vanu sviitreid jms. pisipõnnide soojadeks püksteks muutmisele!
Pildid fliiskangaribadelt.

Eestpoolt ja tagantpoolt:

Sättisin kõiki pükse õmmeldes lõiked nii, et allääred jäid kampsiku/sviitri/seeliku alläärde ja säärte allotste viimistlemine jäi ära.
Pandamõmmi kirjutas @ 11:09 - Link - kommentaarid (3)