Pandamõmmi pesa
Pandamõmmi pesa
Mänguasjamaa
TÄHELEPANU MINU KÄSITÖÖ HUVILINE!
Teen oma lelud omaenda ideede järgi ja pildistan ise - see ongi minu looming (kui ma pole märkinud lelu juurde idee päritolu). Kui teed midagi ise minu ideede ja õpetuste järgi, palun viita sellele! Mitte et ma kade oleks, aga äkki nii leiab mind keegi, kes on leludest ka suuremas plaanis huvitatud! ;) Aitäh!
.: Mõnda minust :.
Minu aastaid: 32
Elan: Keset Eestit
Tähtkujult: Jäärapäine ;)
.: Minu nupp :.
.: Mulle meeldib :.
Käsitööd teha ja lobiseda
.: Ei meeldi :.
Inimesed kes lubavad mida iganes aga tegudes on nõrgad. No ja kõik need teised pahad asjad ei meeldi ka!
.: Minu lingid :.
Laste pahanduste kogu
Prüginimekiri
Silm puhkab
Mõtlemapanev!
autor.ee
Minu blogi 2009 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2010 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2011 aasta kokkuvõte linkidena
Mänguasjamaa

.: Quote :.

.: Viimased postitused :.
Viimased postitused
Jaanuar 2010

.: Ja veel :.

Loen:
Enamasti lastele raamatuid ette :DD

Filmid:
No meie kohalikust klassikast ma ikka paremat ei tea :D

Kuulan:
Seinast seina ja seina taga ka. Igas stiilis leidub midagi väga head ja iga stiili kuulamiseks on oma aeg ja koht ;)


Alates 12.märts 2010:
free counters

.: Piilumisi :.

737872

15 Jaanuar 2010
KELLUKENE!

Mis on pildil!?


Õige vastus: müts minu mehele!

(müts ei ole lopergune, hoopis pall selle sees on!

Mulle nii meeldis kellegi blogis loetud mõttevälgatus, et mehele kudumine on tegelt hoopis kudumine nõudlikule kliendile.... no on jahh!

Kõige tähtsam tundub ära märkida, et ma olen ikka väga vähe mütse kudunud ja need on olnud pigem sellised fantaasiavälgatused.

Milleks minna otse, kui ringiga saab!!??

Minu mütsitegu:
Alguses tundus hea idee kududa soonik kergelt ruutu. Siis vaatasin, et kui terve müts nii teha, siis tuleb see rohkem nagu mummu-müts ja otsustasin alla äärde ainult sellise ruudulise serva jätta ja ülejäänu soonikusse kududa - lolli(kuduja)kindel variant mumeelest. Vot seepärast jäigi kelluke soonik tõmbas kokku, aga alt ruuduline äär ei tõmmanud.

Esmalt ma muidugi ei võtnud pealael piisavalt järsku kokku ja pealaele jäi mütsi pähe pannes tühi tornike, midagi sellist, nagu sellel smailil: Mees arvas, et Täitorn....
Eks ma siis harutasin ja kudusin päris mitu korda seda lõppu enne, kui enam-vähem sai.

See selleks. Kuna müts on päris villasest lõngast ja ikka üsna kare, siis oli kindel, et tuleb teha ka vooder sisse. No nagu alati, ei tõtanud ma kuskile õpetusi lugema vaid otsisin kohe riide ja käärid Lõikasin neli tükki mis kokkuõmmeldult andsid esialgu välja parasjagu kohvikannusoojendja No selle tuunisin paika mehele seda voodrit miljon korda pähe proovides. Ta on mul õnneks selline kannatlik.

No ja kui vooder siis sisse sai õmmeldud (õmblemine oli seekord õnneks edukas) siis selgus, et serv hakkas väljapoole hoidma.
Mees arvas, et see müts on nagu sellel Muumitrolli multikas. Mina pakkusin kohe Muumipapat, aga tema arvas, et keegi teine... äkki see roheline tuutu Nuuskmõmmiku peas No piiga mul, suurem Muumitrolli asjatundja, arvas ka, et nagu Muumipapal

Igatahes seda äärt ma siis esmalt proovisn maha triikida ja kui see ei osutunud edukaks, siis õmblesin eemalt veel ühe ringi läbi. Nüüd on ta selline siis....

Kohe kindlasti oleks lihtsam olnud ennem natuke eeltööd teha ja uurida, kuidas üldse mütse tehakse , aga ma olen lihtsalt selline suht kannatamatu ja seetõttu enda vigadest õppija.

Olgem positiivsed: müts on väga-väga soe ja mees lubas seda ikka kanda!

Selline siis minu elu esimene mütsivooder:


Nii, nüüd sain oma lemmikvardad mütsi seest kätte ja hakkan Poti-Trillu õpetust juurutama. Peaks mainima, et neid teha on väga lihtne, aga õpetus.... ma loodan, et suudan selle ikka teistele arusaadavalt kirja panna
Pandamõmmi kirjutas @ 21:01 - Link - kommentaarid