Pandamõmmi pesa
Pandamõmmi pesa
Mänguasjamaa
TÄHELEPANU MINU KÄSITÖÖ HUVILINE!
Teen oma lelud omaenda ideede järgi ja pildistan ise - see ongi minu looming (kui ma pole märkinud lelu juurde idee päritolu). Kui teed midagi ise minu ideede ja õpetuste järgi, palun viita sellele! Mitte et ma kade oleks, aga äkki nii leiab mind keegi, kes on leludest ka suuremas plaanis huvitatud! ;) Aitäh!
.: Mõnda minust :.
Minu aastaid: 32
Elan: Keset Eestit
Tähtkujult: Jäärapäine ;)
.: Minu nupp :.
.: Mulle meeldib :.
Käsitööd teha ja lobiseda
.: Ei meeldi :.
Inimesed kes lubavad mida iganes aga tegudes on nõrgad. No ja kõik need teised pahad asjad ei meeldi ka!
.: Minu lingid :.
Laste pahanduste kogu
Prüginimekiri
Silm puhkab
Mõtlemapanev!
autor.ee
Minu blogi 2009 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2010 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2011 aasta kokkuvõte linkidena
Mänguasjamaa

.: Quote :.

.: Viimased postitused :.
Viimased postitused
November 2009

.: Ja veel :.

Loen:
Enamasti lastele raamatuid ette :DD

Filmid:
No meie kohalikust klassikast ma ikka paremat ei tea :D

Kuulan:
Seinast seina ja seina taga ka. Igas stiilis leidub midagi väga head ja iga stiili kuulamiseks on oma aeg ja koht ;)


Alates 12.märts 2010:
free counters

.: Piilumisi :.

671181

01 November 2009
KASSIPÄEV

Meie peres on praegu Kass kõige tähtsam olevus! Sest me võtsime omale koju kiisu! Põhjus vägagi praktiline - rotid läksid juba hästi julmaks! Muudkui kolistasid ja toimetasid, olenemata sellest, kas me olime vaikselt või mitte. Nagu me juba avastasime, on nad ka remonditavas toas juhtmeid näksinud! Ju meie maja olenemata pea 100aastasest vanusest veel uppuvate laevade hulka ei kuulu, hiiri ja rotte nagu tõmbab kohe siiapoole!

Võiks ju panna mürki ja asi lahendatud... aga siis peab ju iga veidi aja pärast sellega tegelema, ja kogu aeg jälgima, et uusi elukaid pole tulnud! Kui majas on kass siis seda muret pole! Pealekauba meeldib mulle see looduslikum ja loomulikum tõrje, mürgitamine pole minu jaoks Tigude tõrjeks näiteks võtsime kevadepoole kaks parti ja nad said oma tööga superhästi hakkama: suve lõpus oli isegi vihmaga raske mõnd tigu leida! Meil oli neid ikka jube palju!

Nime kassil veel ei ole. Kõik lihtsad, kuid moodsad nimepakkumised on teretulnud!
Ta on väga huvitavat värvi kassitüdruk! Tegelikult nagu hall kass, aga igalt poolt kumab õrnalt kuldset pruuni läbi! Kass on pisike, vast 2kuune, aga vaade ja välimus nagu suurel kassil

Valisime ta tänavakiisude hulgast ja olen väga rahul! Kuigi kartsin, et võib juhtuda metsikum loom, kes on arglik ja näiteks näub ilma põhjuseta palju (eelmise kassiga mõned aastad tagasi oli meil selline jama, et ta kogu aeg näugus, isegi, kui kõht oli täis ja tegelemist sai...) seda kiisut ei kuulegi muidu, kui ainult süles kõvakõva nurrumistJa siin on üks erkoranz kõhutav kass! tema rändab nüüd poekesse
Pandamõmmi kirjutas @ 13:09 - Link - kommentaarid (4)