Pandamõmmi pesa
Pandamõmmi pesa
Mänguasjamaa
TÄHELEPANU MINU KÄSITÖÖ HUVILINE!
Teen oma lelud omaenda ideede järgi ja pildistan ise - see ongi minu looming (kui ma pole märkinud lelu juurde idee päritolu). Kui teed midagi ise minu ideede ja õpetuste järgi, palun viita sellele! Mitte et ma kade oleks, aga äkki nii leiab mind keegi, kes on leludest ka suuremas plaanis huvitatud! ;) Aitäh!
.: Mõnda minust :.
Minu aastaid: 32
Elan: Keset Eestit
Tähtkujult: Jäärapäine ;)
.: Minu nupp :.
.: Mulle meeldib :.
Käsitööd teha ja lobiseda
.: Ei meeldi :.
Inimesed kes lubavad mida iganes aga tegudes on nõrgad. No ja kõik need teised pahad asjad ei meeldi ka!
.: Minu lingid :.
Laste pahanduste kogu
Prüginimekiri
Silm puhkab
Mõtlemapanev!
autor.ee
Minu blogi 2009 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2010 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2011 aasta kokkuvõte linkidena
Mänguasjamaa

.: Quote :.

.: Viimased postitused :.
Viimased postitused
Märts 2009

.: Ja veel :.

Loen:
Enamasti lastele raamatuid ette :DD

Filmid:
No meie kohalikust klassikast ma ikka paremat ei tea :D

Kuulan:
Seinast seina ja seina taga ka. Igas stiilis leidub midagi väga head ja iga stiili kuulamiseks on oma aeg ja koht ;)


Alates 12.märts 2010:
free counters

.: Piilumisi :.

671009

02 Märts 2009
Kuidas süstida lastesse käsitööpisikut?
Kõige lihtsam vist on see, et teed ise ja neilgi tekib tahtmine teha seda, mida emme ees teeb. Aga kui kasvamas on poisijõmpsikad? Mina alustasin materjalidest Endalgi tuleb ju tahtmine kududa, kui näen erivärvilisi lõngakerasid hunnikus. Nimelt olen kõik mänguasjade jupid, millest väiksed meistrimehed meisterdada saaks, alles hoidnud.
Nüüd tuligi mõned nädalad tagasi juhus, kui seda kolasahtlit läks vägagi vaja Nimelt meie lasteaias on Leiutajateküla Lotte aasta ja korraldati leiutiste näitus. Iga pere pidi tegema ühe nn. leiutise. Ja kuna meie peres on kaks lasteaiaealist last siis meie pidime kaks leiutist tegema.
Otsisin siis oma kolasahtli välja. Lastel oli selle üle loomulikult nii hea meel - palju huvitavat kola ja vanade mänguasjade tükke, palju tunnet: Seda ma mäletan!
Issil nii hea meel ei olnud....
Esmalt pidime mõtlema, mida leiutada. No proovige ise - mida leiutaks teie, ku te oleks järsku leiutaja? Minult (emmed on ikka nutikad, onju ) tuli mõte, et tütrele, kui maiasmokale, teeme kommimasina ja issi asus tööle. Ja poja, kui mehem arvas siis, et temale kuluks siis hoopis makaronimasin ära. Mõeldud - tehtud! Poja sai makaroni puurpingi, mis pälvis lasteaias hulga kiitust.
Kui leiutised lasteaiast lõpuks koju tagasi anti, siis töötas meil veel rohkem kui nädala õhtuti köögipõrandal kommi- ja makaronivabrik
Makaroni puurpink

Kommimasin

Jutu point: Veel siiamaani liigub meie majas väike poiss, kellel on prügikotist meisterdatud vöö ning sellel paberist silt "LEIUTAIA" ja kes kinnitab igasugust kola pappkastide külge. Ta nimelt teeb valmis kõik masinad, mida emme issi soovivad. Meil on nüüd isegi rahamasin
Pandamõmmi kirjutas @ 22:21 - Link - kommentaarid (6)