Pandamõmmi pesa
Pandamõmmi pesa
Mänguasjamaa
TÄHELEPANU MINU KÄSITÖÖ HUVILINE!
Teen oma lelud omaenda ideede järgi ja pildistan ise - see ongi minu looming (kui ma pole märkinud lelu juurde idee päritolu). Kui teed midagi ise minu ideede ja õpetuste järgi, palun viita sellele! Mitte et ma kade oleks, aga äkki nii leiab mind keegi, kes on leludest ka suuremas plaanis huvitatud! ;) Aitäh!
.: Mõnda minust :.
Minu aastaid: 32
Elan: Keset Eestit
Tähtkujult: Jäärapäine ;)
.: Minu nupp :.
.: Mulle meeldib :.
Käsitööd teha ja lobiseda
.: Ei meeldi :.
Inimesed kes lubavad mida iganes aga tegudes on nõrgad. No ja kõik need teised pahad asjad ei meeldi ka!
.: Minu lingid :.
Laste pahanduste kogu
Prüginimekiri
Silm puhkab
Mõtlemapanev!
autor.ee
Minu blogi 2009 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2010 aasta kokkuvõte linkidena
Minu blogi 2011 aasta kokkuvõte linkidena
Mänguasjamaa

.: Quote :.

.: Viimased postitused :.
Viimased postitused
Veebruar 2012

.: Ja veel :.

Loen:
Enamasti lastele raamatuid ette :DD

Filmid:
No meie kohalikust klassikast ma ikka paremat ei tea :D

Kuulan:
Seinast seina ja seina taga ka. Igas stiilis leidub midagi väga head ja iga stiili kuulamiseks on oma aeg ja koht ;)


Alates 12.märts 2010:
free counters

.: Piilumisi :.

687215

27 Veebruar 2012
SÜNNIPÄEV!
Tähistame seda väikse blogimänguga!

Täpselt 3 aastat tagasi tegin tutvust blogimisega ja olen sellesse siiani kinni jäänud

Viimase 3 aasta jooksul olen seda blogi kui näputööpäevikut ja tehtu ülelugemis-nurka pidanud – kõik on tasapisi blogisse jõudnud.

Selles, et mu nüüd juba üle kuue aasta kestnud leluhobist hakkab kujunema töö ja hobi üheaegselt võib „süüdistada“ ka teid, head blogikülastajad. Loojale on ju ikka vajalik positiivne tagasiside, et entusiastlikult samal teel jätkata. Eriti vajalik, kui teed midagi, mida teised niiväga ei tee (kui mina pihta hakkasin, siis omasuguseid oli raske leida) Eriti vajalik algajale. Kuigi ma ennast väga algajaks enam ei arva, natuke on neid ju tehtud, siis ikka on oluline näha, kas lelu läheb teistele korda, kas õnnestus. Väike pai kulub ära igaühele.Mul on siiralt hea meel, et minu väiksel loomingul on olemas heas mõttes fännid – need, kes mu blogi alati huviga avavad, kes ka siis siin piilumas käivad, kui blogi ei ole Isetegija värskete postituste nimekirja esimesel lehel, ja kes ikka raatsivad arvamust avaldada, kirjutada, mis tunde lelu neile jätab. Tean teid peast ja märkan alati! Tänan teid VÄGA!

Kahjuks läheb ikka nii, et mina jätan teie blogidesse harva jälgi. Teete nii ilusaid asju, asju, mida mina kuidagi ei oska teha!
Aga ikka on nii, et jõuan väga harva teisi blogisid uurida ja imetleda. Kui vähegi aega leian, siis tulen vaatan, imetlen ja ahhetan ikka!Head blogikülastajad ja armsad fännid! Tähistame siis natukene seda sünnipäeva! Eelmisel aastal jagasite oma mõtteid, mida kõike ma võiks teha. Käin siiani vahepeal selle eelmise aasta postituse kommentaaridest inspiratsiooni saamas

Seekord mängime õige koos
Tegemist on ju põhiliselt mänguasja-blogiga ja mis nende mänguasjadega ikka muud teha, kui mängida!

Teeme koos ÜHE eluka. Mõtleme ta koos välja. Milline ta on, millist elu ta elab, kus elab, kellega kuidas suhtleb jne. Icj7

Ja siis, kui ta on välja mõeldud, teen ma ta valmis ja kingin kellelegi teist, kes te mängust osa võtate, st. loosin teie vahel välja.

Mõtleme elukat välja selle aasta üleliigse päeva õhtuni: 29.02 kell 23.59. Annan endast parima, et kirjeldatud elukale võimalikult sarnane elukas saab valmis ja välja loositud pühapäeva õhtuks kell 21:00 (enne kui kõik magama lähevad )

Mäng ise käib nii:
Mina teen algust. Ütlen, midagi selle eluka/olevuse kohta.
Ja siis küsin sellesama eluka kohta midagi.
Järgmine kommenteerija vastab sellele minu küsimusele nii pikalt/lühidalt, kui soovib ja küsib siis uue küsimuse sellesama eluka kohta.
Et ettekujutus elukast oleks täiuslik, küsige kõike: silmade värv, vanus, lemmiktegevused, veidrused, kõik küsimused välimuse kohta, elukoha, sõprade jnejne kohta. Kõik-kõik!

Aga segaduste vältimiseks palun
- vastake ainult eelmisele küsimusele
- lugege enne oma küsimuse esitamist eluka kohta olemasolev info läbi. Et ikka saaks üks elukas/olevus/loom, keda ma saan kingituseks meisterdada!
- Esitage ainult üks uus küsimus
- Kui on tekkinud liiga ruttu kaks erinevat vastust, siis arvestame esimesena tekkinut, eksju, ja loodame hiljem kirjutanud külastajalt uut vastust. Tänan mõistvuse eest!


Tänan veelkord teid, kes te mind innustamas käite! Muude heade soovide hulgas soovin teie ellu kindlasti mängulisust!
Hakkame mängima! (vaata selle postituse kommentaare!)
Pandamõmmi kirjutas @ 11:48 - Link - kommentaarid (51)