Mõte.
Mõte.
18 Märts 2009
Praegu just enne kooli eelvooru jäin haigeks ja kodus niisama ka ei viitsi istuda. Üle pika aja tegin omale uued kõrvakad.
From Isetegija

Ja sellised tagasihoidlikumad ka.
From Isetegija

» Kukik posted @ 18:32 - Link - kommentaarid (1)
From Isetegija

Kuna see kuu on naistekuu, siis leppisime õega (Rekukas) kokku, et teeme üksteisele isetehtud kingi, loomulikult siis ehteid. Mina tegin villapallidest kuna need mu lemmikud. Pallikesed viltisin loomulikult ise. Viltimina on liiga lahe tegevus, et valmispallid osta. Õega oleme muidu väga erinevad inimesed ja maitsedki on natuke teistsugused. Tema kingitus nägi välja siis selline:[B]

From Isetegija

Hästi armsad!! Aitäh Reku!!

» Kukik posted @ 18:25 - Link - kommentaarid
03 Märts 2009
Minu armsad seened. Äsja valmistatud.

From Isetegija

» Kukik posted @ 21:00 - Link - kommentaarid (1)


From Isetegija


From IsetegijaEnne rääkisin, et viltisema õega koos karpi. Läks mööda juba nädal kuid alles nüüd viitsisin lõpuni ära ehtida. Lisasin palju palju pitsi, litreid, pärleid ja ilusa etnilise paela. Ilma külluseta ma lihtsalt ei saa.

» Kukik posted @ 18:43 - Link - kommentaarid (2)
Armas kollane komplekt.

From Isetegija


Need on vist esimesed kõrvarõngad, mis ise tegin.

From Isetegija


From IsetegijaPärlile heegeldasin pesa ümber ja peale pits. Jube armsad mu arust. Kannan neid peaaaegu iga päev.


From IsetegijaKäevõrudesse armastan kaa pitsi sokutada. Suured teemanti värvi pärlid sain vääääga soodsalt töö juurest. Olen nagu harakas.


From Isetegija

» Kukik posted @ 14:53 - Link - kommentaarid
28 Veebruar 2009
From Isetegija


Kuna tuttaval on täna sünnipäev, siis otsustasin talle kingiks ehteid teha. Villapallid ei ole kahjuks minu voolitud. Pidin ostma juba valmis pallid sest kodus oli heie otsa saanud. Loodan, et sünnipäevalapsele meeldib see komplekt.

» Kukik posted @ 22:08 - Link - kommentaarid (2)
27 Veebruar 2009
Palju Õnne blogile. Sai uue välimuse, justkui taassünd. Ma nii õnnelik. Kuna liitusin äsja isetegijaga, siis õppisin ja otsisin blogi muutmise kohta infot, aga ei mingit tolku. Lolliks jäin ikkagi. Niisiis läksin õe juurde kes on vana meister ise ja aitas mulle kõik ise ära teha!!! Ta ikka nii hea inimene. Aitäh sulle Rekukas. Nüüd on mul ilus blogi.


» Kukik posted @ 22:26 - Link - kommentaarid
26 Veebruar 2009


From Isetegija


From IsetegijaÕde rekukas leidis isetegijast villast ehetekarbi tegemise õpetuse. Kuna olen villast väga suures vaimustuses, siis ei suutnud oodata ja proovisin kodus üksi järgi teha. Kuigi pidime kahekesti katsetama. Mina segasin kokku vilaloori asemel villaheied, aga enamvähem tuli midagi välja kaa. See karbike on nädala vanune, aga eile käis õde oma pisi põnniga meil ja tegime nüüd koos. Tema küll esimest korda. See lahti lõikamine on ikka paras töö. Nüüd ootab karbike ilustamist ja viimistlemist ja siis võingi juba teda teile näidata.

» Kukik posted @ 23:08 - Link - kommentaarid (1)


Enamuse tarvikutest tellime õega netipoodidest, siis ei lähe nii kulukaks. Muid pärleid ajan kokku igast Pärnu pärli ja käsitöö poodidest. Kuna eelmise aasta suvel ostsime emaga Hansa laadalt sarnase käevõru, siis tahtsin järgi proovida. Heegeldasin ussikese mille meisterdasin esimest korda ja mis võttis pea 2h aega, aga ma õpin sest heegeldamine ju muidu käpas.

Kõrvarõngad olid mul juba olemas ammu, aga järsku tuli mõte pähe ja muutsin seda natuke. Nööbid kõrvarõngastel, minu arust päris vahva!!

» Kukik posted @ 22:46 - Link - kommentaarid (2)
25 Veebruar 2009
Kuna oleme õega suured ehete fännid, siis näitaks mõningaid näputöid. Muide õel on kaa siin blogi, tema nakataski mind! Ühesõnaga mina kaldun rohkem looduslike materjalide kasutamisele: vill, puit, metall jne. Väga meeldib ka pitsi kasutamine.

» Kukik posted @ 11:10 - Link - kommentaarid (2)
Mõte.
About me
Enda kaunistamine enda tehtud ehetega. Mis mõttesse, see ehtele.
Age: 20
Location: Pärnumaa
Zodiac Sign: Lõvi
I Like...
Oma toa kappi värvida ja mu must kass.
I Hate...
Peavalu tõesti ei meeldi. :(
Fav Links
Quote
Ära ole laisk!! :D
Archives
Stuff

Reading:
Stephenie Meyer
Häid raamatuid loen hästi. ;)

Last Movie Seen:
Eesti filmiklassika alati!! Aga muidu olen teleka sõltlane.

Listening to:
Lily Allen
Zero 7
Ingrid Michaelson
Corinne Bailey Rae
The Cardigans
Amy Mcdonald
Sara Bareilles
Amy Winehouse
Dagö
Ursula
Katie Melua
Sia
Lady Sovereign
Hot Chip
Amerie
Norah Jones
Lenka
Beyoncé
Gabriella Cilmi
Eliit
Jamie Cullum
HU?
Gabin
Maria Mena
Natasha Bedingfield
Brandy
The Ting Tings
Colbie Caillat

Visits

005303