Chardonna

Chardonna


Chardonna käsitöö
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MinustVanus: Muutuv suurus
Elukoht: Viljandimaa
Tähtkuju: vähkkõige rohkem meeldib õmmelda,aga ka kududa ja heegeldada-oleneb tujust. uus armastus on kirivöö.

Meeldib/Ei meeldi

meeldib:
päike, kevad, beebid, jäätis, roosa ja heleroheline värv, nukud, naeratus, õmblemine, Karupoeg Puhh, Hello Kitty, kodu

ei meeldi:
õelus, kadedus, vihastamine,õiendamine, solvamine


Arhiiv

Viimased postitused
Detsember 2011
November 2011
September 2011
Juuli 2011
Juuni 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Märts 2011
Veebruar 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009


#Lemmiklingid#


karnaluks

Hammond

toredad-mustrid

Margiti käsitööd

KristiV

heegeldised

Ally30_pusimised

Triinu tegemised

Katzu blog

pitsilised sokid

Tsunaami

Mummukad

tikkimiseks pildid

Sutsukese lapitehnika

KreekaPähkli õmblustööd

MIMMI MESIMUMM

Vahvad lihtsad beebipapud

Koostegemised:......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
25 Juuli 2010
Esimene kirivöö

Minu uus armastus on kirivöö. Kui koolis seda rakendama hakkasin siis mõtlesin-appi!! Seda ma küll kunagi ära ei õpi. No niimoodi olen tegelikult terve elu arvanud. Pidasin seda meeletult raskeks, mida suudavad endale selgeks teha vaid vähesed. Kuid tegelikkus oli midagi muud. Polegi midagi keerulist. Olen väga õnnelik, et endale aegsasti ka kirivöö raami soetasin. Sellega on kudumine lausa lust ja lillepidu. Kõige keerulisem on ühtlase laiuse saamine. ja lõngad on ka väga olulised. ise valisin teadmatusest vist pisut kehvad lõngad, sest katkesid ikka mitu korda ja lõpuks loobusin sidumast neid uuesti ning lõpetasin vöö ära. Pikkuseks koos narmastega tuli 121 cm. Laius 3 cm. Algselt plaanisin ikka 3 meetrit ära kududa. Enne tegin ka tööproovi, mille pikkuseks tuli 25 cm. Seda hakkan kasutama järjehoidjana.

Kasutasin Kuusalu naise vöö kirja. Alguse jaoks tundus üks lihtsamaid. Järgmisena proovin ka pisut keerukamaid ja loodan, et ei pea oma sõnu sööma, et vöö kudumine pole keeruline.

Heegeldatud kott 2

Minu teine kinnissilmustega värviline heegeldatud kott. Seekord maavillane lõng. Heegelnõel nr 2, sisse heegeldatud helmed. Suurus umbes 23*28 cm.


15 Juuli 2010
Kleit

Veel üks kleit, mille õmblesin sõprade pulma minekuks. Pilt on selline, nagu ta on-üritusel tehtud. Ei hakanud enam eraldi pildistama ja poseerima.
Lõige Burdast. NR 12/2007 AASTA
Lihtne, ei midagi erilist.Väga mõnus kleit oli kuumal suvepäeval olemiseks.

Kuna tulevikus on tikkimine plaanis, siis soetasin endale toredast Türi käsitööpoest sellise nunnu peenvillaste tikkimislõngade komplekti. Poe andmed ja kontakti leiab siit .Väga ilusad toon toonis värvid ja palju erinevaid. Kaal kokku 800 g. Nüüd tuleb veel tikkimine ära õppida.

05 Juuli 2010
suvekleit

Mingit erilist postitust ei tule. Lihtsalt väikesed ülestähendused paarist õmblustööst.
Kõigepealt suvekleit. Algas asi sellest, et otsisin poest mõnusat, venivat, lühemate varrukatega ja ilusat rõõmsat suvekleiti. Vähegi normaalsete kleitide hinnad algasid 400-500 kroonist. Õmbleja veri lõi välja ja rahakoti rauad ei tahtnud kuidagi avaneda. Nii lõpetasingi oma shopingud hoopis Kangas ja nööp kaupluses. Sealt väljusin suure kotiga, milles oli 6 erinevat sorti kangast. Nii umbes 7-8 kleidi jagu. Kõik kaalukaubana ostetud. Ja hind kokku umbes 400 krooni. Kokkuhoid missugune. Hakkasingi siis otsast õmblema.Lõige osaliselt Burdast. Aga kuna ma ei leia kunagi mitte kusagilt täpselt sellist lõiget, nagu tahaks, pean pisut alati ise ringi tegema (mis mulle üldse ei meeldi ja mis suurendab nässuminemise faktorit).

Ja siis pisikesele preilile retuusid. Väga lihtsad. Otstes veniv pits.Tegelikult sellel pildil vajab suuremat tähelepanu hoopis kleit, mis neiul seljas. See pole küll minu tehtud vaid hoopis aastaid tagasi taaskasutuspoest ostetud. Siis ma võibolla ei osanudki seda niiväga hinnata, kui nüüd. Tehtud on see kellegi poolt kodus (ääred sik-sak masinal jne).Kõik need pildid, mis kleidil peal, on lõigatud välja sitsiriidest, ning käsitsi, peitpistetega, servad sisse keerates kleidile õmmeldud. Minu arust väga super töö ja tubli tegija, kes iganes see ka polnud. Detailid on ju nii väikesed ja andis ikka nokitseda. Väga ilus ja kindlasti hinnalisem keit, kui mõni firmakas massitoode, mida kaltsukatest leida võib. Pilt on klikatav, kui soovite lähemalt näha.

Peale nende asjade on mul tegelikult üks kleit veel valmis, kuid pildistada pole jõudnud. Õmblusmasinat pole ka veel kokku pakkinud, niiet kui veel midagi (põnevamat) kokku vuristan, siis saab ka teine kleit siia üles tähendatud koos uute asjadega.
Seniks aga toredaid elamusi seoses sooja suvega toredatele isetegijatele!
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Free Blog ContentHetke lemmikud

Loen
Kõike

Vaatan
"Väike maja preerias", "Kummituselausuja" , Cake boss", "Grey anatoomia"

Kuulan
Alen Veziko
Mati Klamp


Tsitaadid

What Goes Around Comes Around
ehk
Mida külvad, seda lõikad.


Tere tulemast!!

133629 Külastajat